BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Czas cofnąć czas - czyli porady kosmetyczne dla każdej z nas: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 10 zł

termin: 20.10.2016 godz. 17:00 - 18:30

lokalizacja: Gaja Bio Kosmetyka, ul. Okólna 3, Olsztyn

prowadzący: Magdalena Kozak

Opis:

Aby w pełni cieszyć się życiem, trzeba polubić tą, którą widzisz codziennie w lustrze. Twoja skóra, w przeciwieństwie do ubrań, będzie z Tobą zawsze. Pomyśl, jak często inwestujesz w buty, sukienki, dom, samochód itp., a czy tak samo często inwestujesz w prawdziwą siebie? Zadbaj o skórę jak najwcześniej i pamiętaj, że skuteczność racjonalnej profilaktyki przeciwstarzeniowej tkwi w SYSTEMATYCZNOŚCI! Warto dobrze zdiagnozować stan skóry, dobrać odpowiednie zabiegi oraz wzmocnić ich efekt przez pielęgnację domową. Na spotkaniu pomożemy Ci w dokonaniu optymalnego wyboru, wyjaśnimy specyfikę działania zabiegów kosmetologicznych. 
Zdarzyło Ci się poczuć chęć zadbania o swój wygląd, ale pojęcia takie jak: MEZOTERAPIA, BOTOX, NICI, SONOFOREZA, SONO brzmią jak szyfr i skutecznie Cię blokują? Wyjaśnimy od podstaw specyfikę działania tych zabiegów. Zaproponujemy też program działania pielęgnacyjnego, dostosowany do aktualnych i przyszłych potrzeb Twojej skóry oraz możliwości finansowych.

Informacje o prowadzącym:

Magdalena Kozak - dyplomowany kosmetolog, cały czas dbająca o swój rozwój i dokształcanie w dziedzinie najnowszych odkryć kosmetologii. Od ponad 10 lat jest również trenerem personalnym i instruktorem fitness. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Wierzy w holistyczne podejście do zdrowia i urody - sport, zdrowe jedzenie, zabiegi kosmetyczne i odpowiednia regeneracja, to droga do sukcesu. Swoją pasją uwielbia zarażać kobiety, z których przede wszystkim stara się wydobywać ich piękno. Profesjonalna i zawsze uśmiechnięta. Właścicielka salonu Gaja Bio Kosmetyka.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.