BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Narzędzia IT do prowadzenia biznesu i projektów społecznych dla laików - spotkanie z Kamilą Sidor: szczegóły

liczba miejsc: 50

cena: 30 zł

termin: 15.10.2016 godz. 11:30 - 13:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

Opis:

Jeśli prowadzisz lub chciałabyś kiedyś prowadzić dużą lub małą działalność, księgowość, czy inny projekt – złap okazję do ułatwienia sobie pracy i zaoszczędzenia czasu. Poznaj proste, łatwe do obsługi, bezpłatne lub bardzo tanie aplikacje, dzięki którym sprawniej zarządzisz zadaniami, zaplanujesz pracę, zbudujesz sprawną komunikację z klientami. Nie musisz umieć programować, nie musisz znać się na nowych technologiach, nie musisz nic instalować na swoim komputerze, żeby korzystać z nowoczesnych
a zarazem prostych rozwiązań dla biznesu.

Przyjdź i poznaj co ułatwi Ci pracę już jutro!

Kamila Sidor

Kamila Sidor - jest przedsiębiorcą społecznym, mówczynią, współtwórczynią globalnej społeczności Geek Girls Carrots oraz trenerką przemawiania publicznego w Speaking Carrots. W 2011 została inwestorką w startupie technologicznym Motivapps.
W 2014 roku została wybrana do grupy 25 młodych liderów przez magazyn “Teraz Polska” i znalazła się na liście „New Europe 100” – liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Została również Finalistką Konkursu Bizneswoman Roku 2013 i 2014 organizowanego przez Sukces Pisany Szminką. W 2016 roku znalazła się na liście najbardziej kreatywnych Polaków magazynu “Brief”. Wspiera inicjatywy społeczne m.in. Link do Przyszłości mający na celu zachęcenie młodzieży do wyboru kariery w IT. Poza pracą nurkuje, biega, jeździ na snowboardzie, czyta książki, medytuje i podróżuje po świecie.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.