BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Zdrowie kobiety - dieta makrobiotyczna - spotkanie z Kazimierzem Kłodawskim: szczegóły

liczba miejsc: 51

cena: 30 zł

termin: 16.10.2016 godz. 12:00 - 14:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

Opis:

Współcześnie kobiety poświęcają swojemu samopoczuciu i zdrowiu coraz mniej czasu. Codzienne obowiązki, natłok spraw i pracy sprawiają, że potrzeby organizmu schodzą na dalszy plan. W efekcie kobiety są zmęczone – a zmęczenie jest źródłem wszelkich chorób, brak im także radości życia i poczucia satysfakcji z tego, kim są i co robią. Należy to zmienić, gdyż od dobrej kondycji, samopoczucia i zdrowia kobiety zależy zdrowie i radość całej rodziny.  Proponujemy program, który dostarczy wiedzy o naszym organizmie i nauczy nas jak go obserwować oraz jak zapewnić sobie witalność i zdrowie. Pokażemy także jak odkryć wielką moc twórczą tkwiącą w kobietach i ich zdolność do przemiany życia i zdrowia – swojego i rodziny.

Kazimierz Kłodowski

Kazimierz Kłodowski - z wykształcenia politolog oraz specjalista z zakresu żywienia człowieka i szeroko pojętej promocji zdrowia. Z zamiłowania i wewnętrznej potrzeby czuje się myślicielem, ekologiem, przyrodnikiem i miłośnikiem naturalnych praw natury. Jest weganinem i makrobiotykiem. Kocha życie i świat, który traktuje jako wielką, twórczą przygodę. Ceni dobry dowcip
i uwielbia się śmiać. Jest autorem dwóch książek „Rok z makrobiotyką” i „Dynia – słońce na talerzu” oraz ponad trzystu artykułów na temat filozofii zdrowia oraz naturalnego stylu życia i odżywiania. Od kilkunastu lat prowadzi „Szkołę Żywienia Naturalnego”, promującą ideę zdrowego, naturalnego i twórczego stylu życia. Prowadzi dwie strony internetowe: Szkoła Żywienia Naturalnego www.klodawski.pl i Życie bez chorób www.zyciebezchorob.pl

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.