BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Seks na wysokich obcasach i boso - Alicja Długołęcka: szczegóły

liczba miejsc: 55

cena: 30 zł

termin: 15.10.2016 godz. 14:00 - 16:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

Opis:

Zapraszam na spotkanie, na którym porozmawiamy, co nas, kobiety interesuje w seksie, a co nie. Rozjaśnimy temat samoświadomości seksualnej oraz tego, jak dbać o swój dobrostan seksualny w każdej fazie życia. Podczas spotkania opowiem o nowej książce "Seks na Wysokich Obcasach i na Boso".

Alicja Długołęcka


Alicja Długołęcka - dr n. hum., edukatorka seksualna, doradca partnerski. Pracuje na Wydziale Rehabilitacji w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia z psychosomatyki i rehabilitacji seksualnej. Od wielu lat zajmuje się edukacją psychoseksualną i seksualnością kobiet, prowadzi szkolenia dla specjalistów i młodzieży, jest wykładowcą na Podyplomowych Studiach Wychowania Seksualnego na Uniwersytecie Warszawskim i wielu innych uczelniach, autorką licznych książek i artykułów z tego zakresu m.in. monografii „Edukacja seksualna”, „Jak się kochać” i „Seks na wysokich obcasach”, „Wstyd”, ”Seks trzyma nas przy życiu. Rehabilitacja seksualna w schorzeniach somatycznych”. Swoją pracę naukową i popularyzatorską poświęca profilaktyce zaburzeń psychoseksualnych, szeroko rozumianej edukacji seksualnej
i propagowaniu zdrowia seksualnego.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.