BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

"Jak rozumieć, czuć i kontrolować" - warsztat teatralny: szczegóły

liczba miejsc: 1

cena: 20 zł

termin: 16.10.2016 godz. 14:30 - 16:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Katarzyna Jędrychowska

Opis:

Warsztat teatralny jest propozycją dla osób, które pragną pracować nad sobą, kochają teatr, chcą poznać innych twórczych ludzi. Podczas zajęć poznamy różne techniki pracy aktora, w tym ćwiczenia oddechowe, dykcji, emisji głosu oraz współpracy w grupie. Postaramy się nauczyć interpretacji tekstu. Wspólnie pobudzimy swoją wyobraźnię i przełamiemy wstydliwość. Jeśli uwielbiasz teatr, pragniesz poszerzyć swoje zamiłowania, nie boisz się wyzwań, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!
Przełam swoje bariery, kontroluj emocje, uruchom swój głos i ciało!
 

Informacje o prowadzącym:


Katarzyna Jędrychowska - aktorka dramatyczna, absolwentka Państwowego Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Stefana Jaracza w Olsztynie. Współpracująca z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym w Koszalinie. Laureatka międzynarodowego przeglądu piosenki aktorskiej „Śpiewająca Maska” w Sankt Petersburgu. Finalistka Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego w Gdańsku. Animatorka kultury. Prowadząca zajęcia pobudzające kreatywność, rozbudzające wyobraźnie i wrażliwość.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.