BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Pamiętaj, aby odnieść sukces powinnaś być najlepsza, pierwsza albo inna: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 15.10.2016 godz. 13:00 - 15:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Anna Olszewska - Florczak

Opis:

Inna czyli jaka? Podczas spotkania weźmiesz udział w warsztacie, dzięki któremu odkryjesz gdzie tkwi Twoja wyjątkowość w komunikacji. Dowiesz się m.in. jak swobodnie nawiązać nowe relacje oraz poprawić jakość porozumienia w obecnych kontaktach, jak skonstruować komunikat, który zapamięta rozmówca. Poznasz proste ćwiczenia, które pozwolą Ci zrozumieć i doświadczyć różnic komunikacyjnych, dzięki czemu wzrośnie Twoja naturalna pewność siebie, otwartość, lekkość wypowiedzi i zrozumienie dla innych.

Informacje o prowadzącym:


Anna Olszewska - Florczak - trener i konsultant biznesu, certyfikowany Master&Team Coach EMCC, Trener Przywództwa Sytuacyjnego – Situational Leadership® Training&management Model by CLS. W Polsce odpowiada za akredytację konsultantów i trenerów z Teorii Ról Zespołowych Belbin Associates®. Poprowadziła ponad 800 dni szkoleniowych z zakresu przywództwa, komunikacji, umiejętności menedżerskich, budowania zespołu, asertywności, sprzedaży, negocjacji, standardów obsługi klienta i rozwoju osobistego. Zaprojektowała i prowadziła cykle szkoleń rozwojowych m.in. dla Microsoft, Nokia, Mars, PZU, Citi Handlowy, Novartis, Pepsi, PKO BP, Millenium i wielu innych. Z łatwością łączy świat psychologii z potrzebami biznesowymi, dzięki czemu skutecznie znajduje rozwiązania poprawiające efektywność pracy.

Jej motto brzmi: „traktuj innych tak, jak sam chcesz być traktowany.”
 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.