BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Historia zapisana w ciele. Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30 zł

termin: 15.10.2016 godz. 15:00 - 17:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Marta Targońska

Opis:

Masaż Dotyk Motyla opracowany przez Dr Evę Reich, jest jedną z technik Łagodnej Bio-Energetyki. Jest to krótka i bardzo skuteczna technika, która dzięki delikatnemu dotykowi rozpuszcza napięcia, łagodzi objawy stresu, nerwic, poprawia biologiczne funkcjonowanie organizmu, uzdrawia traumy, i odbudowuje energię. Metoda ta pomogła już wielu osobom na różnym etapie ich życia, zarówno dorosłym jak i niemowlętom i dzieciom. Podczas warsztatu Marta Targońska opowie o własnych doświadczeniach z Masażem Dotyk Motyla oraz o tym, w jaki sposób samemu zastosować tę delikatną technikę w codziennej pracy i życiu osobistym. Skorzystaj i podaj dalej najbliższym.
Będzie również o:
•    napięciu mięśniowym i mechanizmach obronnych
•    pulsacji, przepływie
•    emocjach i o tym jak wyrażają się one w ciele
•    delikatnym dotyku i jego wpływie na nasze życie
W trakcie spotkania odbędzie się prezentacja Masażu Dotyk Motyla. Uczestnicy będą mogli doświadczyć go na sobie.
 

Informacje o prowadzącym:

Marta Targońska - Dyplomowany Refleksolog. Praktyk Łagodnej Bio-Energetyki w trakcie certyfikacji. Certyfikowana Nauczycielka Masażu Dotyk Motyla. Założycielka Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki (Gentle Bio-Energetics) w Polsce. Organizuje i prowadzi kursy, warsztaty, wykłady i spotkania tematyczne wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość.  Pracuje z kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.