BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Nie fochuj tylko FUKAJ - czyli tajemnica dobrych relacji: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 25 zł

termin: 16.10.2016 godz. 10:30 - 12:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Marta Malinowska i Magdalena Szot

Opis:

Foch, kto nie wie cóż to takiego? O ile życie byłoby prostsze, gdyby ich nie było!

Chcesz dowiedzieć się jak sprawić, by Twoje relacje były bardziej udane?

Chcesz nauczyć się rozmawiać tak, by Twoi najbliżsi Cię rozumieli?

Nie zmienisz innych ludzi. Są jacy są. Możesz jednak poprawić swoją reakcję na sytuację, która Cię denerwuje. Ten warsztat jest właśnie dla tych, którzy chcą poznać tajemnicę dobrych relacji, nauczyć się słuchać oraz mówić tak, by zostać zrozumianym.

Informacje o prowadzącym:

Marta Malinowska – trenerka z pasji, specjalistka od projektów szkoleniowych i maksymalna optymistka. W swojej pracy korzysta z doświadczeń zdobytych w korporacjach, by skutecznie rozwijać kompetencje zespołów i menadżerów.


Magdalena Szot – matematyk, dyplomowany trener i prezes Fundacji Paczka (U)śmiechu. Na co dzień pracuje w korporacji, gdzie zdobywa doświadczenie w podnoszeniu efektywności oraz rozwoju potencjału zespołów i indywidualnych osób.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.