#babafest

GALA INAUGURACYJNA: URSZULA DUDZIAK - SPOTKANIE i GRZECH PIOTROWSKI - KONCERT: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 45 zł

termin: 16.10.2015 godz. 18:30 - 18:30

lokalizacja: Teatr im. S. Jaracza

Opis:

Serdecznie zapraszamy na spotkanie „Życie z pasją” z jedną z najbardziej pasjonujących i energetycznych Polek – Urszulą Dudziak, wokalistką jazzową, która osiągnęła wielki, międzynarodowy sukces. Specjalnie dla Festiwalu BabaFest zaprezentuje coś równie cennego  co śpiew – power speech o źródłach swojej wielkiej energii.

Na scenie wystąpi również Grzech Piotrowski kompozytor, saksofonista  z projektem Grzech Piotrowski Quartet skupiającym nurty muzyczne z całego świata, który mieszkańcom Olsztyna i okolic może być znajomy z ostatnio realizowanego projektu  Wschód Piękna.

 

Urszula Dudziak

Urszula Dudziak uwodzi głosem,  zachwyca poczuciem humoru, dystansem do codzienności i wielką pasją. Jest  najlepszym dowodem na to, że sukces rodzi się w głowie, a człowiek – niezależnie od wieku – ma szansę osiągnąć szczęście! Również w wieku dojrzałym, gdyż wówczas można czerpać z wiedzy, mądrości i doświadczenia. Ma 72 lata, jest zaręczona i szczęśliwa. Wciąż pracuje bardzo intensywnie. Codziennie ćwiczy i skacze na batucie - 1000 skoków w 10 minut! Deklaruje, że najważniejsze są dla niej: pogoda ducha oraz sprawność - fizyczna i umysłowa.

 

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.