#babafest

Gra Terenowa - Las moim czułym przewodnikiem: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 0zł

termin: 24.10.2021 godz. 10:30 - 14:00

lokalizacja: Most Smętka w Lesie Miejskim

Opis:

Zapraszamy wszelakie grupy i grupki, rodziny i znajomych, małych i dużych do udziału w kolejnej, pieszej grze terenowej w Lesie Miejskim. Tym razem pt. „Las moim czułym przewodnikiem”. Połączymy leśny spacer z chwilą relaksu w przyrodzie i okrasimy to szczyptą przyrodniczych ciekawostek. Zadbamy o to, aby Wasze wszystkie zmysły doświadczyły bogactwa lasu. Będzie twórczo, pachnąco, ciemno, cicho a nawet kłująco... Na końcu gwarantujemy leśne smakołyki i relaks przy ognisku. Waszymi czułymi przewodnikami podczas gry będą las i specjalna mapa

START i META spaceru to miejsce ogniskowe w Zakolu Łyny (okolice Mostu Smętka). Lokalizacja: https://goo.gl/maps/Nu1gxuaoU2kM2hxA7. Możecie do nas dotrzeć rowerami lub pieszo z parkingu przy CEIK-u przy ul. Parkowej 1 (20 min. pieszo) lub z Parkingu Leśnego przy ul. Leśnej (10 min. pieszo). 

Widzimy się przy każdej pogodzie. Zadbajcie o odpowiednie ubrania. 

Trasa „czułego” spaceru to około 3,5 km.

Uwaga! Zamiast imienia i nazwiska wpisujemy nazwę grupy – tym razem formujemy się w gatunki zwierząt (przybywajcie Sprytne Lisy, Modre Ważki, Olsztyńskie Patyczaki…). Obok nazwy grupy zaznaczcie, ile osób będzie w Waszej ekipie (w miejscu - liczba rezerwacji - wpisujemy od 2 do 5 osób).

Na koniec czekać będzie na nas ognisko i ciepłe małe co nieco ;)

Udział w grze jest bezpłatny a liczba miejsc ograniczona - rezerwacja wymagana.

Rezerwując podaj nazwę ekipy w miejsce Imienia i Nazwiska i  wpisz ilość osób 

 

 

-------------------------------------

Spotkanie jest dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021.

 

Fundacja Edukacji Leśnej Drzewice

https://www.facebook.com/fundacjadrzewice/​

Fundacja Drzewice powstała z potrzeby pogłębiania więzi człowieka z naturą. Drzewice to według Bestiariusza Słowiańskiego dobre i łagodne istoty lasu, które opiekują się leśną roślinnością, dbając o jej wzrost. Mają dużo cierpliwości, urocze twarze i są pokojowo nastawione do ludzi.

brak miejsc - spróbuj później

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.