#babafest

Zajęcia w Parku Linowym: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 0 zł

termin: 17.10.2021 godz. 12:30 - 13:30

lokalizacja: Park Przygody SNIPER ul Sikorskiego 1A

prowadzący: instruktorzy z parku linowego

Opis:

Atrakcje:
Park linowy – 3 trasy o różnym stopniu trudności;

ZABAWA W PRZESTWORZACH - TRASA CZERWONA

Jeśli lubisz ciekawe wyzwania koniecznie odwiedź czerwoną trasę w naszym parku linowym. W Parku Przygody „SNIPER” oferujemy atrakcje o zróżnicowanym stopniu trudności. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Trasa czerwona to trasa o średnim stopniu zaawansowania, ale nawet stały bywalec parków linowych nie będzie się na niej nudził. Znajduje się na wysokości od 8 do 10 metrów. Trasa wymaga sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Jest to trasa przeznaczona zarówno dla starszych dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Na trasie znajduje się aż 19 niespotykanych gdzie indziej atrakcji oraz 2 zjazdy tyrolskie! Całość przygotowana jest z wielką dbałością o bezpieczeństwo.

Trasa przeznaczona dla osób, które mają min. 155 cm wzrostu.

PODNIEBNE WYZWANIE - TRASA CZARNA

Trasa czarna przeznaczona jest dla prawdziwych śmiałków kochających wyzwania. Zapraszamy na nią dorosłych i młodzież. Znajduje się na niej wiele wymagających przeszkód. W sumie na trasie jest ich 25! Całość umieszczona jest na wysokości od 11 do 12 metrów. Jednym z elementów trasy jest najdłuższy w naszym parku zjazd tyrolski o długości ponad 150 metrów. Jeśli zmęczą Was zmagania na czarnej trasie, można sprytnie ominąć najtrudniejsze przeszkody używając skrótów (zapytaj o nie instruktorów).

Trasa przeznaczona dla osób, które mają min. 165 cm wzrostu.

 

Park Przygody „SNIPER” to gorący punkt na mapie Polski przeznaczony dla dzieci, rodzin, firm oraz wszystkich tych, którzy są spragnieni pozytywnych emocji, dawki adrenaliny, wspaniałej zabawy, ekstremalnych sportów i niestandardowych sposobów na aktywne spędzanie czasu. Położony w idealnym miejscu sprawia, że w centrum miasta znajdziecie chwilę wytchnienia od rzeczywistości.

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021

Informacje o prowadzącym:

Instruktorzy z parku linowego  to osoby młode i komunikatywne, których zadaniem jest dostarczenie dobrej zabawy wszystkim uczestnikom imprezy. To także osoby kompetentne, chętne do dzielenia się swoją wiedzą w zakresie wykonywanej konkurencji i własnych doświadczeń. Pracownicy firmy Sniper to między innymi survivalowcy, wspinacze, ratownicy medyczni, harcerze. Łączą ich szczególne pasje – są specjalistami i pasjonatami wykonywanych przez siebie konkurencji.

brak miejsc - spróbuj później

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.