#babafest

Nocny Spacer z Uważnością: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 0zł

termin: 21.10.2021 godz. 18:30 - 20:30

lokalizacja: Kortowo, Słoneczna 46B

prowadzący: Gabriela Klimowicz

Opis:

link do wydarzenia na FB: Nocny Spacer z Uważnością

Zapraszamy na nocny spacer uważności w olsztyńskiej przyrodzie.  

Spacer to doskonała forma ruchu dla każdego. Niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Szczególnie spacer z uważnością w przyrodzie. Kierujemy spotkanie do tych, którzy chcą być bliżej siebie i natury. Podczas spaceru doświadczamy "tu i teraz", budzimy wszystkie zmysły, cieszymy się pięknem przyrody i oczyszczamy umysł z natłoku myśli.

Spacer będzie poprowadzony w duchu inspiracji kąpielą leśną (jap. shinrin-yoku). Kąpiel leśna to sposób zanurzania się w naturze przy użyciu wszystkich zmysłów. Piękno przyrody, olejki eteryczne, cisza i czyste powietrze kojąco wpływają na nasze samopoczucie, otwierają zmysły, pobudzają procesy immunologiczne - uzdrawiają ducha i ciało.

Spotkamy się o 18:30 i wyruszamy razem do lasu na dwugodzinny relaks.

Ubierzcie się odpowiednio do wyjścia w teren (kryte buty, wygodne i ciepłe ubranie) oraz zabierzcie termos z herbatą.

Deszcz nie jest przeszkodą dla spaceru – zabierzcie parasolki lub płaszcze przeciwdeszczowe – las dzieli się wtedy z nami szczególną obfitością prozdrowotnych darów. 

Kto Was poprowadzi?

Gabriela Klimowicz - dorastająca w Leśnym Rowie pomiędzy lasami a jeziorami, edukatorka przyrody zafascynowana kąpielami leśnymi, współzałożycielka Fundacji Edukacji Leśnej Drzewice.

- Wstęp wolny - rezerwacja wskazana

Informacje o prowadzącym:

Gabriela Klimowicz

Założycielka Fundacj Edukacji Leśnej Drzewice.  Jak mówi Gabi - Fundacja Drzewice powstała z potrzeby pogłębiania więzi człowieka z naturą. Drzewice to według Bestiariusza Słowiańskiego dobre i łagodne istoty lasu, które opiekują się leśną roślinnością, dbając o jej wzrost. Mają dużo cierpliwości, urocze twarze i są pokojowo nastawione do ludzi.

https://www.facebook.com/fundacjadrzewice

brak miejsc - spróbuj później

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.