#babafest

Poboksuj się: szczegóły

liczba miejsc: 15

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 23.09.2021 godz. 17:00 - 18:00

lokalizacja: Park Centralny przy fontannach

prowadzący: Krzysztof Kaim

Opis:

Boks to sport walki ale należy pamiętać o tym jak treningi i przygotowanie bokserskie doskonale wpływają na naszą kondycję i koordynację ruchową. Podczas jednej sesji treningowej możemy spalić nawet 800 kalorii. 
Podczas treningu bokserskiego zaangażowane są wszystkie partie mięśniowe co przekłada się na równomiernie rzeźbienie sylwetki. Dodatkową zaletą boksu jest jego zbawienny wpływ na naszą psychikę. Wraz z potem na sali pozostawiamy stresy i zmartwienia. 
Osoby trenujące boks są postrzegane jako pewniejsze siebie i bardziej opanowane - są świadome swojej siły i sprawności.
Boks dla Pań to również świetny sposób na poznanie technik samoobrony. 

Informacje o prowadzącym:

Krzysztof Kaim trener boksu II klasy, który szkoli dzieci, młodzież oraz prowadzi zajęcia dla kobiet w najstarszym olsztyńskim klubie bokserskim UKSW Pirs.

 
 
Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.