#babafest

Zajęcia na deskach onewheel: szczegóły

liczba miejsc: 3

cena: 0 zł

termin: 16.10.2021 godz. 11:00 - 12:00

lokalizacja: Słoneczna Polana przy j.Ukiel

prowadzący: Piotr Pacewicz

Opis:

Szkolenie jazdy na elektrycznych deskach Onewheel- szkolenie obejmuje technikę startu, utrzymania balansu i jazdę na desce Onewheel. Deska onewheel daje możliwości oraz odczucia jazdy jak na snowboardzie w puchu, z tym że możemy jeździć wszędzie czy to na ścieżce rowerowej, leśnej ścieżce bądź po asfalcie. Niezapomniane wrażenie wolności poruszania się zapewnia dopracowany design i technologia stworzona przez surferów i snowboardzistów z Santa Cruse.

 
Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021

Informacje o prowadzącym:

Piotr Pacewicz - Instruktor pływania na deskach Lift Foil, instruktor i przewodnik pływania na deskach SUP, Założyciel Shred Wolf - Sport i rekreacja (https://www.facebook.com/shredwolfpl)

rezerwacje na zajęcia wymagające rezerwacji uruchamiane są dzień wcześniej o godz. 10.00.

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.