#babafest

Acting - emocje w ruchu: szczegóły

liczba miejsc: 15

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 07.09.2021 godz. 18:00 - 19:00

lokalizacja: Park Centralny przy fontannach

prowadzący: Michal Borzuta

Opis:

Warsztaty ruchowe z elementami aktorstwa to przede wszystkim dobra zabawa która pozwala rozwijać swoją pewność siebie oraz umiejętności interpersonalne. Zajęcia będą obejmowały krótką rozgrzewkę, ćwiczenia aparatu mowy oraz zadania w których koordynacja, skupienie, oraz przede wszystkim własna wyobraźnia grają największe role. Ważnym elementem będzie również interakcja z innymi uczestnikami. Luźne nastawienie oraz luźne ubranie to wszystko czego trzeba by wziąć udział.

Informacje o prowadzącym:

Michal Borzuta mówi o sobie:

"Wczuwanie się w różne role zawsze dawało mi wielką frajdę. Gdy trafiłem do koła teatralnego na studiach gdzie mogłem zobaczyć jak wygląda praca aktora od podstaw pozwoliło mi to poprawić moje umiejętności które bardzo pomogły mi nie tylko w relacjach interpersonalnych, ale zbudowało to moją pewność siebie z której korzystam każdego dnia w każdym aspekcie życia."

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.