#babafest

Samoobrona : szczegóły

liczba miejsc: 15

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 16.09.2021 godz. 18:00 - 19:00

lokalizacja: Park Centralny przy fontannach

prowadzący: Marta Dorosz

Opis:

Samoobrona

Będziemy uczyć się jak dać sobie radę w trudnej sytuacji, wykorzystamy do tego elementy judo. Judo to jedna z najpopularniejszych sztuk walki, która w odmianie sportowej nie posiada ciosów, a jedynie techniki rzutów, chwytów i obezwładnień przeciwnika. Sprawia to, że jest to świetny sposób na samoobronę!

Gwarantujemy miłe towarzystwo, przyjazną atmosferę i świeże powietrze Parku Centralnego! I najważniejsze: zajęcia z wykorzystaniem pozoranta!

Informacje o prowadzącym:

Marta Dorosz mówi o sobie:

"Zanim podjełam pracę w Citi chciałam zostać Policjantką. Byłam rownież trenerem sportowym i większość życia spędziłam na macie. Jednak w wyniku urazu ścięgna musiałam zrezygnować ze sportu oraz z kariery w Policji. Dołączenie do Citi okazało sie jedną z lepszych decyzji jakie podjęłam w życiu."

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.