#babafest

Rowerowe MTB - dla tych co chcą więcej: szczegóły

liczba miejsc: 10

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 23.10.2021 godz. 12:30 - 14:00

lokalizacja: Pomost Żubra przy j. Długim

prowadzący: Maciej Drążczyk

Opis:

MTB - Kolarstwo górskie - jazda na rowerze w terenie gdzie do pokonania mamy trudne technicznie elementy jak np. strome zjazdy i podjazdy, wąskie, kręte ścieżki, wyboiste odcinki po kamieniach czy korzeniach. 
W ramach warsztatów będziemy pracować nad poprawą techniki jazdy oraz bezpieczeństwem. Od podstawowych elementów takich jak pozycja na rowerze i ustawienie roweru, przez pokonywanie trudnych zjazdów i podjazdów nawet po podstawy skakania. Przy okazji zwiedzimy najciekawsze ścieżki i trasy Lasu Miejskiego.

 

Informacje o prowadzącym:

Maciej Drążczyk
Instruktor kolarstwa górskiego - absolwent gdańskiego AWF. 
Od ponad 20 lat pasjonat kolarstwa górskiego w różnych jego postaciach: Downhill, 4X ale także maratony i XC. Uczestnik wielu zawodów we wszystkich ww. dyscyplinach. 
Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu i uniwersalności zawsze wysoko klasyfikowany pośród zawodników z Warmii i Mazur podczas zawodów ogólnopolskich. 
Od wielu lat prowadzi zajęcia z dorosłymi i młodzieżą w ramach Warsztatów Kolarstwa Grawitacyjnego oraz szkoleń indywidualnych, przekazując holistyczne podejście do jazdy na rowerze.
Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.