#babafest

W rytmie hip hopu: szczegóły

liczba miejsc: 12

cena: 0 zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 02.09.2021 godz. 18:00 - 19:00

lokalizacja: Park Centralny koło fontann

prowadzący: Ali Mohamed

Opis:

Nasz prowadzący zajęcia jest obcokrajowcem pochodzącym z Indii,  dlatego wrzucamy w orginale to co powiedział o zajęciach, i mamy nadzieję że doda to tylko barwy i smaku proponowanym zajęciom ;):

“ Just because you can’t dance, doesn’t mean you shouldn’t dance.

  The spine is the tree of life. Respect it. When in doubt, dance it out,

  Believe you can, and you are halfway there."

The idea for these classes is to arrange 3-5 minutes of perform as the basics of Hip Hop and have fun with it, something like choreography for those who want to learn some basic hip hop movements and like to give perform.

 

„To, że nie umiesz tańczyć, nie oznacza, że nie powinieneś tańczyć. Kręgosłup jest drzewem życia. Szanuj to.  Kiedy masz wątpliwości, przetańcz to,  Uwierz, że możesz, a jesteś w połowie drogi."

Ideą tych zajęć jest zaaranżowanie 3-5 minut występu jako podstaw Hip Hopu i dobra zabawa, coś w rodzaju choreografii dla tych, którzy chcą nauczyć się podstawowych ruchów hip hopowych i lubią występować.

 

Informacje o prowadzącym:

Ali Mohamed

 

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.