#babafest

Rolki dla Początkujących: szczegóły

liczba miejsc: 14

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 11.09.2021 godz. 15:00 - 16:30

lokalizacja: Plaża przy j. Ukiel przy Planktonie

prowadzący: Ewa Brzewcy

Opis:

Rolki dla początkujących  - zajęcia skierowane  są dla osób rozpoczynających przygodę z jazdą na rolkach. Na zajęciach będziemy się uczyć bezpiecznych upadków, podstawowych technik skrecania oraz hamowania, a także płynnej jazdy do przodu.

 

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021

Informacje o prowadzącym:

Ewa Brzewcy- Instruktorka, która z chęcią i uśmiechem na twarzy nauczy każdą osobę, która chciałaby jeździć na rolkach. Uwielbia jazdę na rolkach w rytm muzyki. Stara się czerpać wiedzę z różnych dziedzin rolkarstwa, a także łyżwiarstwa. Wyrozumiała, cierpliwa - pokazuje każdemu że rolki to świetna zabawa.

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.