#babafest

BABA W RUCHU: szczegóły

liczba miejsc: 98

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 13.07.2021 00:00 - 31.10.2021 00:00

lokalizacja: Olsztyn

Opis:

Jeśli ciekawi Was tajemniczy taniec sensoryczny a może spacer  z uważnością czy dziwnie brzmiący onewheel lub nartorolki- to dobrze trafiłyście bo będziemy z Wami też całą jesień 
Na wszystkie spotkania wstęp wolny, choć na niektóre zajęcia będą obowiązywały zapisy. Opis aktywności spotkań i naszych znakomitych prowadzących przedstawimy w zakładce Baba w Ruchu - program. Tymczasem pora wyciągać buty, rolki, legginsy z szafy i do zobaczenia dziewczyny!
wrzesień 2021
 
sierpień 2021
 
LIPIEC 2021

Baba w Ruchu

Spotkania i zajęcia ruchowe poprowadzą wyselekcjonowani specjaliści legitymujący się uprawnieniami w danej dziedzinie będący również pasjonatami danej formy ruchu, którzy wykorzystują w swojej pracy różnorodne aktywne formy prowadzenia zajęć. 

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.