#babafest

Baba F_City: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 0zł

termin: 11.10.2020 godz. 12:00 - 15:30

lokalizacja: Pub Sowa i Starówka Olsztyn

Opis:

Zapraszamy na coś zupełnie nowego, inspirującego, świeżego - SPACER z BabaFest …

Będziemy chodzić po mieście małymi kilkuosobowymi grupkami (2-5 osób), odkrywać trochę siebie i trochę historię BabaFest … Wszystko zaprawione będzie dobrą zabawą, dużą dawką uśmiechu, twórczymi zadaniami i ciekawymi spotkaniami na trasie naszego spaceru … Będzie też mega niespodzianka, która w naszym mieście zaistnieje na dłużej … Nie możesz tego przegapić.

Zamiast więc iść na tradycyjny niedzielny spacer, zabierz przyjaciółkę, sąsiadkę, mamę lub córkę na wyjątkową kobiecą wędrówkę tajemniczym szlakiem BabaFest… 

Zapraszamy w niedzielę 11 października o godzinie 12:00. 
Startujemy w SOWIE, dawnym OKOPIE lub Galerii :-).
Dostaniesz na początek wszystko czego Ci potrzeba … mapę też ;) 

UWAGA: Gdy zapisujesz grupę np 4 os -> to zrób rezerwacje na swoje nazwisko (lub jak wolisz nazwę swojej grupy)  i zaznacz 4 szt - wtedy wiemy że jesteście grupą 4 os. Jeżeli nie masz grupy a chcesz wziąść udział w grze - to też się zapisz i przyjdź - a znajdziemy grupę dla Ciebie :))

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.