#babafest

Wypada prosić, czyli sztuka proszenia w sięganiu po swoje: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30 zł

termin: 12.10.2020 godz. 17:30 - 19:00

lokalizacja: Instytut Promowania Świadomości w Rodzinie Recognition, ul. Tadeusza Kościuszki 30/2, Olsztyn

prowadzący: Dorota Weselak

Opis:

Jak nie prośbą to groźbą, albo... może lepiej odpuścić? Czy wiesz, jak skutecznie sięgać po to, czego chcesz, jednocześnie zachowując dobrą relację i wewnętrzny spokój? Umiejętność proszenia to klucz. Do sięgania po swoje - pragnienia, cele, marzenia, wartości, czasem po komfort, szacunek, spokój etc. Umiejętność proszenia to wisienka na torcie w dbaniu o siebie. Ale....  jak przychodzi co do czego, to co konkretnie powiedzieć? Jak poprosić skutecznie a zarazem łagodnie i z lekkością? Zapraszam na warsztat (inspirowany metodą NVC Porozumienie bez Przemocy), na którym zmierzymy się niezwykle ważnym w obszarze rozwoju tematem proszenia.

Na spotkaniu dowiesz się:

Trochę z humorem, trochę na poważnie, w fajnym miejscu i zapewne w totalnie fajnym towarzystwie. Sięgnij po swoje! Zapraszam.

 

miejsce: 

Lokalizacja:

Instytut Promowania Świadomości w Rodzinie RECOGNITION Iwona Woźniak

Ul. Tadeusza Kościuszki 30, Olsztyn

tel. 501 040 692

Instytut.recognition@gmail.com

https://www.instytutrecognition.pl/

Informacje o prowadzącym:

Dorota Weselak - lubię odwijać słowa z bawełny, rozbrajać emocjonalne i słowne bomby. Wiem, który "kabelek" uciąć a który do czego podłączyć, aby z tego wszystkiego wyszło porozumienie lub przynajmniej (albo AŻ) wewnętrzny spokój. Prowadzę własną działalność edukacyjno-warsztatową Sztuka Empatii - szkolenia z emocjami, w ramach której pomagam tworzyć autentyczne relacje, dbać o własne granice nie niszcząc przy tym innych osób, rozmawiać odważnie i szczerze, ale nie z przemocą, budować więzi oparte na wolności, lekkości, otwartości i szacunku. Do tego potrzebna jest umiejętność konstruktywnego konfrontowania się, dlatego wspieram także w obsłudze konfliktów, aby rozwijały i służyły relacjom prywatnymi zawodowym, zamiast stanowić źródło trwogi. Pracuję w oparciu o metodę NVC "Porozumienie bez przemocy", którą sama na co dzień praktykuję od wielu lat. Z wykształcenia jestem dyplomowaną trenerką komunikacji opartej na empatii, pedagogiem i filozofką. Z zamiłowania tak samo. Pracuję z osobami indywidualnymi, rodzinami, nauczycielami, organizacjami oraz młodzieżą.

Sprrawdź: www.facebook.com/sztukaempatiiszkoleniazemocjami

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.