#babafest

Warsztat z szycia ECO woreczków: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 12.10.2020 11:00 - 16.10.2020 16:00

lokalizacja: Galeria wARTe Świeczki

prowadzący: Aleksandra Szymaniec

Opis:

Na warsztatach z szycia eko woreczków, każdy uczestnik samodzielnie wykona wykrój  i za pomocą maszyny do szycia uszyje swój woreczek i/lub torbę. 

W tygodniu festiwalowym w terminie od 12.10.2020 do 16.10.2020 w godzinach od 11:00 do 16:00 będzie można przyjść do galerii i pod okiem Oli uszyć na maszynie swoje ECO woreczki. Można zabrać ze sobą różne skrawki materiałów.

Zapraszamy serdecznie :) 

miejsce:

Galeria wARTe Świeczki
 
Galeria wARTe Świeczki powstała z pasji do rękodzieła i pięknych zapachów. Jest to miejsce szczególne, ponieważ misja, która przyświeca Galerii to pomoc tym, którzy z różnych względów chcą wrócić do społeczeństwa i do życia zawodowego. 
To właśnie tu powstają naturalne świece, których bazą jest wysokiej jakości wosk sojowy lub rzepakowy, w którym zatapiamy naturalne olejki eteryczne lub starannie dobrane kompozycje zapachowe. 
Do świec wkładamy knoty bawełniane niebielone lub drewniane.
Nasze świece palą się dłużej niż świece parafinowe, nie wydzielają szkodliwych substancji, a dzięki temu, że naturalne woski topią się w stosunkowo niskiej temperaturze, roztopiony w świecy wosk można wykorzystać jako balsam. Wosk sojowy ma właściwości nawilżające i pielęgnacyjne.
Każda świeca wykonana jest ręcznie, każdą wykonujemy z należytą starannością, dbając o szczegóły i wkładając w nią swoje serce. 
Można u nas znaleźć również wiele przedmiotów rękodzielniczych, tworzonych przez lokalnych artystów.
Organizujemy warsztaty, na których w kameralnym gronie tworzymy piękne rękodzieło i zgłębiamy tajniki bycia EKO
 
Adres:
Galeria wARTe Świeczki
Ul. M. Skłodowskiej-Curie 6a, Olsztyn
 

Informacje o prowadzącym:

Aleksandra Szymaniec - pracownik Galerii, Wiceprezes Stowarzyszenia „Nasza wieś” z Frączek, utalentowana w wielu dziedzinach wielbicielka warmińskiej kultury.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.