#babafest

QIGONG dla kobiet – Promienny Lotos: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30 zł

termin: 14.09.2020 18:00 - 14.10.2020 19:30

lokalizacja: ANAHAJ CENTRUM SAMOŚWIADOMOŚCI

prowadzący: Anna Hajduczenia

Opis:

Qigong (czyt. „czi kung”) Promienny Lotos to system prostych i wdzięcznych starochińskich ćwiczeń zdrowotnych z energią Qi dla kobiet w każdym wieku. Przekaz systemu od Mistrzyni qigong Daisy Lee. Łączy medytacje w ruchu, automasaż, akupresurę i uzdrawianie sześcioma tybetańskimi dźwiękami. Wpływa na poprawę zdrowia fizycznego oraz wspomaga w uwolnieniu zblokowanych w ciele emocji, które są często przyczyną wielu dolegliwości i chorób. Poprawia sprawność fizyczną i umysłową, redukuje stres, podnosi odporność, przywraca energię, poprawia działanie narządów wewnętrznych, wspomaga prace kobiecego układu hormonalnego i limfatycznego, polepsza równowagę, koncentracje, relaksuje, odmładza i sprzyja długowieczności. Ćwicząc regularnie możemy wpłynąć na redukcje zespołu napięcia miesiączkowego, objawy menopauzy, bezsenność, migreny, przemęczenie, ale również wspomóc się przy włókniakach, torbielach i wielu innych dolegliwościach kobiecych narządów.
Qigong cieszy się dużym zainteresowaniem kobiet na całym świecie, które potwierdzają jego pozytywne działanie na własnych przykładach. To sprawdzona, kobieca praktyka podnosząca jakość życia i zdrowia, zarówno w sferze ciała, jak i umysłu oraz ducha!

 

Na warsztat warto zabrać: wygodny strój i wodę do picia

termin: 14.10.2020, godz. 18:00 - 19:30

Miejsce:

ANAHAJ CENTRUM SAMOŚWIADOMOŚCI
 
 
ANAHAJ znaczy dosłownie BEZ POŚPIECHU.
 
Przestrzeń, która powstała z miłości do ludzi, do energii Qigong i pola duchowego Kronik Akaszy stworzona przez olsztyniankę Anię Hajduczenia.

Miejsce, w którym doświadczamy i uczymy się poszerzać świadomość i odnajdywać siebie. Główną przestrzenią jest klimatyczna sala ok. 100 m2, w której odbywają się regularne zajęcia qigong, jogi, mindfulness, bodyfulness oraz koncerty uzdrawiających dźwięków i gościnne warsztaty rozwoju ciała i ducha. Anahaj to też gabinet do indywidualnej pracy z energią, uzdrawianiem duchowy i Kronikami Akaszy. Miejsce gdzie zaufani i profesjonalni prowadzący pomogą Ci odnaleźć drogę do siebie w miłości i równowadze. Na wszystko dajemy sobie czas i przestrzeń zgodnie z przesłaniem ANAHAJ czyli BEZ POŚPIECHU...
 
Adres: Olsztyn, ul. Struga 2
Nr telefonu: 791-924-488
e-mail: hajduczenia.anna@gmail.com
Wskazówki, jak dotrzeć:
ul. Struga 2 – przecznica od ul. Okrzei na Zatorzu, na domofonie ANAHAJ i na 1-sze piętro

 

 

Informacje o prowadzącym:

Anna Hajduczenia
Założycielka ANAHAJ CENTRUM SAMOŚWIADOMOŚCI. Zajmuje się szeroko pojętą pracą z Energią. Jest dyplomowanym bioterapeutą i instruktorem qigong. Nauki pobierała u mistrzów w Polsce jak i bezpośrednio w klasztorze Shaolin w Chinach. Prowadzi regularne zajęcia w Olsztynie i warsztaty wyjazdowe. Zajmuje się uzdrawianiem duchowo-energetycznym. Dokonuje indywidualnych odczytów duszy z Kronik Akaszy - jest to energetyczne pole bezwarunkowej miłości. Kontakt z Kronikami uzdrawia, daje nam uwolnienie, ukojenie, zrozumienie, napełnia nas spokojem, harmonią i miłością co odczuwamy to na głębokim duchowym poziomie.

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.