#babafest

Mindfulness, czyli jak surfować po falach własnych myśli, emocji i odczuć, i nie dać im się zatopić: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30 zł

termin: 16.10.2020 godz. 17:30 - 18:30

lokalizacja: ANAHAJ CENTRUM SAMOŚWIADOMOŚCI

prowadzący: Marta Markocka - Pepol

Opis:

Co to znaczy mięsień uwagi? Dlaczego uważność bywa porównywana do jazdy na rowerze? Ile myśli ma każdy/każda z nas w ciągu jednego dnia i czy w medytacji chodzi o niemyślenie?
Podczas tego godzinnego spotkania uczestniczki (i uczestnicy) dowiedzą się, czym jest uważność (ang. mindfulness) i jak może pomóc nam w życiu oraz jak prowadzona medytacja mindfulness może nas wspierać i wzmacniać naszą uwagę.

Na warsztat warto zabrać: wygodny strój, umożliwiający siedzenie na podłodze, na poduszce do medytacji.

Termin: 16.10.2020, godz. 17.30 - 18:30

Miejsce:

ANAHAJ CENTRUM SAMOŚWIADOMOŚCI
 
 
ANAHAJ znaczy dosłownie BEZ POŚPIECHU.
 
Przestrzeń, która powstała z miłości do ludzi, do energii Qigong i pola duchowego Kronik Akaszy stworzona przez olsztyniankę Anię Hajduczenia.

Miejsce, w którym doświadczamy i uczymy się poszerzać świadomość i odnajdywać siebie. Główną przestrzenią jest klimatyczna sala ok. 100 m2, w której odbywają się regularne zajęcia qigong, jogi, mindfulness, bodyfulness oraz koncerty uzdrawiających dźwięków i gościnne warsztaty rozwoju ciała i ducha. Anahaj to też gabinet do indywidualnej pracy z energią, uzdrawianiem duchowy i Kronikami Akaszy. Miejsce gdzie zaufani i profesjonalni prowadzący pomogą Ci odnaleźć drogę do siebie w miłości i równowadze. Na wszystko dajemy sobie czas i przestrzeń zgodnie z przesłaniem ANAHAJ czyli BEZ POŚPIECHU...
 
Adres: Olsztyn, ul. Struga 2
Nr telefonu: 791-924-488
e-mail: hajduczenia.anna@gmail.com
Wskazówki, jak dotrzeć:
ul. Struga 2 – przecznica od ul. Okrzei na Zatorzu, na domofonie ANAHAJ i na 1-sze piętro

 

Informacje o prowadzącym:

Marta Markocka-Pepol, certyfikowana nauczycielka programu MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), prowadzi ten program od 2 lat i jest obecnie w trakcie certyfikacji na nauczycielkę uważności dla dzieci wg. metody Eline Snel (Uważność i spokój żabki).

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.