#babafest

Kamertony lecznicze - uzdrawianie dźwiękiem : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30 zł

termin: 12.10.2020 godz. 15:30 - 16:30

lokalizacja: ANAHAJ CENTRUM SAMOŚWIADOMOŚCI

prowadzący: Małgorzata Beata Kornaś i Anna Edyta Węgrzynowicz

Opis:

Terapia kamertonami to nowa naturalna metoda pracy z dźwiękiem , która przywraca zdrowie psychiczne i fizyczne za pomocą fal dźwiękowych. Uaktywniając kamertony otrzymujemy interwały muzyczne oparte na skali Pitagorejskiej. a słuchając tych dźwięków dostrajamy się niczym muzyczny instrument. Wibracje przenikają nasze ciało , wytwarzają fale akustyczne uruchamiając procesy samouzdrawiania. Kamertonów leczniczych używa się do przywrócenia równowagi energetycznej, do pozbycia się negatywnych emocji , do zharmonizowania organizmu , do utrzymania dobrego zdrowia. Kamertony stosowane są również na na punkty akupresury i akupunktury by poruszyć i udrożnić system energii przepływający przez kanały energetyczne zwane meridianami i czakrami. To wibracja kamertonów która odbywa się głęboko w ciało.  
W naszej autorskiej metodzie terapii dźwiękiem każdy uczestnik traktowany jest indywidualnie . Dźwięk dostarczany jest bezpośrednio nad ciało co umożliwia w szybkim czasie wejście w stan głębokiego relaksu - stan Theta, a co za tym idzie :
- wzmocnienie organizmu i poszczególnych narządów
- bardzo szybka regeneracja komórek chorych
- uwalnianie wszelkiego rodzaju ograniczeń powodujących zmianę myślenia
- ustąpienie dolegliwości bólowych różnego pochodzenia
- dobre samopoczucie
- przywrócenie pozytywnego nastawienia do życia

Na koncert warto zabrać: poduszkę, koc, wodę do picia

Termin: 12.10.2020, godz. 15:30 - 16:30

Miejsce:

ANAHAJ CENTRUM SAMOŚWIADOMOŚCI
 
 
ANAHAJ znaczy dosłownie BEZ POŚPIECHU.
 
Przestrzeń, która powstała z miłości do ludzi, do energii Qigong i pola duchowego Kronik Akaszy stworzona przez olsztyniankę Anię Hajduczenia.

Miejsce, w którym doświadczamy i uczymy się poszerzać świadomość i odnajdywać siebie. Główną przestrzenią jest klimatyczna sala ok. 100 m2, w której odbywają się regularne zajęcia qigong, jogi, mindfulness, bodyfulness oraz koncerty uzdrawiających dźwięków i gościnne warsztaty rozwoju ciała i ducha. Anahaj to też gabinet do indywidualnej pracy z energią, uzdrawianiem duchowy i Kronikami Akaszy. Miejsce gdzie zaufani i profesjonalni prowadzący pomogą Ci odnaleźć drogę do siebie w miłości i równowadze. Na wszystko dajemy sobie czas i przestrzeń zgodnie z przesłaniem ANAHAJ czyli BEZ POŚPIECHU...
 
Adres: Olsztyn, ul. Struga 2
Nr telefonu: 791-924-488
e-mail: hajduczenia.anna@gmail.com
Wskazówki, jak dotrzeć:
ul. Struga 2 – przecznica od ul. Okrzei na Zatorzu, na domofonie ANAHAJ i na 1-sze piętro

 

Informacje o prowadzącym:

Małgorzata Beata Kornaś - naturoterapeuta z 20 letnim wykształceniem (refleksologia,  odżywianie wg 5 przemian, medycyna chińska), muzykoterapeuta (leczenie dźwiękiem)


Anna Edyta Węgrzynowicz - naturoterapeuta, muzykoterapeuta z wykształceniem muzycznym (terapia dźwiękiem, czakro-terapia, prowadzone medytacje z dźwiękiem)

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.