#babafest

Jak dbać o zdrowie jelit by zapobiegać chorobom autoimmunologicznym? : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 40 zł

termin: 20.10.2020 godz. 18:15 - 20:15

lokalizacja: Warmińska Szkoła Zdrowia - ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3

prowadzący: Joanna Kulczyk

Opis:

Na warsztatach dowiesz się jak funkcjonują jelita i jak ich stan wiąże się z chorobami autoimmunologicznymi, zdobędziesz wiedzę, jak prawidłowo odżywiać organizm, jak oczyszczać jelita i jak dbać o nie, by pozbyć się podłoża  reakcji autoimmunologicznej, uzyskasz program wzmacniania kondycji jelit oraz dostaniesz przepisy zielarskie na produkty oczyszczające, odkwaszające i regenerujące, zyskasz świadomość potrzeb swojego organizmu. W trakcie warsztatów będziesz piła specjalny napar ziołowy.

Dowiesz się:

- jak funkcjonuje układ pokarmowy

- jakie czynniki osłabiają jelita i co zrobić, by je wyeliminować

- jakie składniki odżywcze są niezbędne dla zdrowia i jak ich braki są powiązane z występowaniem chorób autoimmunologicznych

- jaka dieta sprzyja regeneracji jelit, a jaka dieta niszczy ich strukturę

- jak zioła mogą poprawić stan jelit i jak je stosować, by odzyskać zdrowie

- jak wzmocnić kondycję organizmu w chorobie autoimmunologicznej

- jak wkomponować odpowiednie składniki odżywcze i zioła w codzienną dietę

 

Na warsztaty zabiesz ze sobą notes, długopis, uśmiech i otwartą głowę.

Informacje o prowadzącym:

Joanna Kulczyk pisze o sobie:

Jestem właścicielką Zielarni Warmińskiej w Olsztynie, zielarką, naturoterapeutką, fitoterapeutką, doradcą medycyny naturalnej. Ukończyłam studia na kierunkach Zootechnika, Socjologia oraz podyplomowo Zioła w profilaktyce i terapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i  kurs Doradcy medycyny naturalnej. Nieustannie się szkolę i poszerzam wiedzę zielarską, by lepiej rozwiązywać problemy zdrowotne.

Od 28 lat, czyli zdecydowaną większość swojego życia, zajmuję się ziołami. Od ponad 6 lat prowadzę sklep Zielarnia Warmińska w Olsztynie. Prowadzę warsztaty, wykłady, kursy, szkolenia i prelekcje z zakresu profilaktyki zdrowia człowieka i ziołolecznictwa. Współpracuję z Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego, z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie, z Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku, ze Stowarzyszeniem Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy i z wieloma lokalnymi stowarzyszeniami.


Stworzyłam Warmińską Szkołę Zdrowia. Prowadzę Poradnię Zielarską w Olsztynie.

Tworzę własne receptury zielarskie i kuracje zdrowotne.

Moją pasją są zioła, ich lecznicze właściwości i zastosowanie w profilaktyce zdrowia człowieka oraz w medycynie. Lubię czytać literaturę naukową.

Prywatnie interesuję się także ogrodnictwem, sztuką, historią, polityką, ekonomią. Lubię przebywać na łonie natury, jeździć rowerem i pływać.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.