#babafest

Jak zatrzymać wypadanie włosów i sprawić by były silne i zdrowe? : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 40 zł

termin: 21.10.2020 godz. 18:15 - 20:45

lokalizacja: Warmińska Szkoła Zdrowia - ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3

prowadzący: Joanna Kulczyk

Opis:

Na warsztatach zobaczysz włosy i skórę głowy pod kamerą trychologiczną, zdobędziesz wiedzę, jak prawidłowo odżywiać organizm i włosy, zrobisz swój własny zestaw ziół do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz dostaniesz przepisy zielarskie na produkty pobudzające wzrost włosów, zyskasz świadomość potrzeb swoich włosów. W trakcie warsztatów będziesz piła specjalny napar ziołowy na Piękne Włosy.

Dowiesz się:

- dlaczego włosy rosną i dlaczego wypadają

- jakie czynniki osłabiają włosy i co zrobić, by je wyeliminować

- jakie składniki odżywcze są niezbędne do pobudzenia wzrostu włosów

- jaka dieta sprzyja wzrostowi włosów, a czego w diecie unikać

- jak składnikami odżywczymi i prostymi zabiegami wzmocnić cebulki włosowe i strukturę włosa

- jak dbać o organizm, by włosy były piękne i zdrowe

- jakie zioła zastosować zewnętrznie i wewnętrznie, jak je przygotować, by wzmocnić korzenie włosów

- jak dobierać kosmetyki, jak je stosować i na co zwracać uwagę, a czego unikać

 

Na warsztaty zabiesz ze sobą notes, długopis, uśmiech i otwartą głowę.

Informacje o prowadzącym:

mgr inż. Joanna Kulczyk pisze o sobie:

Jestem właścicielką Zielarni Warmińskiej w Olsztynie, zielarką, naturoterapeutką, fitoterapeutką, doradcą medycyny naturalnej. Ukończyłam studia na kierunkach Zootechnika, Socjologia oraz podyplomowo Zioła w profilaktyce i terapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i  kurs Doradcy medycyny naturalnej. Nieustannie się szkolę i poszerzam wiedzę zielarską, by lepiej rozwiązywać problemy zdrowotne moich klientów.

Od 28 lat, czyli zdecydowaną większość swojego życia, zajmuję się ziołami. Od ponad 6 lat prowadzę sklep Zielarnia Warmińska w Olsztynie. Prowadzę warsztaty, wykłady, kursy, szkolenia i prelekcje z zakresu profilaktyki zdrowia człowieka i ziołolecznictwa. Współpracuję z Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego, z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie, z Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku, ze Stowarzyszeniem Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy i z wieloma lokalnymi stowarzyszeniami.

Stworzyłam Warmińską Szkołę Zdrowia. Prowadzę Poradnię Zielarską w Olsztynie.

Tworzę własne receptury zielarskie i kuracje zdrowotne.

Moją pasją są zioła, ich lecznicze właściwości i zastosowanie w profilaktyce zdrowia człowieka oraz w medycynie. Lubię czytać literaturę naukową.

 
W życiu zawodowym kieruję się dobrem moich klientów i skutecznością kuracji. W profilaktyce zdrowia trzeba działać w sposób holistyczny, przemyślany i fachowy, dlatego w Zielarni Warmińskiej i w Poradni Zielarskiej polecam skuteczne terapie z użyciem całego wachlarza naturalnych produktów: ziół, diety, witamin, mikroelementów i innych składników odżywczych.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.