#babafest

5 zasad skutecznej reklamy na Facebooku i Instagramie : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30 zł

termin: 15.10.2020 godz. 17:00 - 18:30

lokalizacja: Koszary Funka - ul. Jana Kasprowicza 4,

prowadzący: Sylwia Dębowska - Lenart

Opis:

5 zasad skutecznej reklamy na Facebooku i Instagramie.

Zasady działań w social media ciągle się zmieniają. Narzędzia które dobrze znałeś z dnia na dzień, zmieniają funkcjonalności. Na spotkaniu pokażę Ci jak wygląda najbardziej zaawansowany system – Menadżer reklam Facebooka, oraz newralgiczne elementy, które odpowiadają za skuteczność twoich płatnych działań w sieci. Poznasz tipy, które pozwolą Ci skupić się na najistotniejszych kwestiach i nie tracić czasu ani nerwów na testowanie wszystkiego po kolei.

 

Lenart Interactive to agencja kreatywna, wspierająca firmy w budowaniu pozytywnej więzi z klientami. Instagram, Linkedin, Facebook, You Tube… nowe media i technologie otwierają możliwości jakich nie było nigdy przedtem, a Lenart pokazuje jak świadomie z nich korzystać w biznesie.

Zajmujemy się brandingiem i strategią marketingową, proponujemy i wdrażamy konkretne rozwiązania - od tworzenia strategii marki, stron www, wideo i grafik, po kampanie promocyjne w internecie. Zapraszamy też na szkolenia i doradztwo z zakresu marketingu.

Proponujemy też absolutnie nową usługę - studio nagrań podcastów - www.mampodcast.pl Koszary Funka – przestrzeń, która inspiruje. Sale szkoleniowe, konferencyjne i biznesowe w Olsztynie. Coworking nowoczesna idea na nietuzinkowej przestrzeni.

Informacje o prowadzącym:

Sylwia Dębowska-Lenart - mentor marketingu, zajmuje się budowaniem marek oraz strategii promocji. Jej specjalność to kreowanie wizerunku marki w Internecie przy aktywnym wykorzystaniu mediów społecznościowych i treści wartościowych dla klientów.

Prowadzi agencję kreatywną Lenart Interactive. Zainicjowała Facebookowe Śniadania Mistrzów. Jest hostem LinkedIn Local w Olsztynie. Otrzymała wyróżnienie Lady Business Awards 2019 za podnoszenie świadomości klientów w budowaniu marki w social mediach i wspieranie przedsiębiorców na lokalnym rynku oraz tytuł Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur 2020.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.