#babafest

Mam Podcast – jak stworzyć swój podcast? : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 40 zł

termin: 14.10.2020 godz. 17:00 - 19:00

lokalizacja: Koszary Funka - ul. Jana Kasprowicza 4,

prowadzący: Przemysław Lenart

Opis:

Mam Podcast – jak stworzyć swój podcast? Szukasz ciekawego formatu, w którym możesz pokazać swoją markę i budować bliskość ze swoimi odbiorcami? Słuchasz podcastów, ale nie masz pojęcia od czego zacząć? Zapraszamy na spotkanie poświęcone tej nowoczesnej formie komunikacji.

Lenart Interactive to agencja kreatywna, wspierająca firmy w budowaniu pozytywnej więzi z klientami. Instagram, Linkedin, Facebook, You Tube… nowe media i technologie otwierają możliwości jakich nie było nigdy przedtem, a Lenart pokazuje jak świadomie z nich korzystać w biznesie.

Zajmujemy się brandingiem i strategią marketingową, proponujemy i wdrażamy konkretne rozwiązania - od tworzenia strategii marki, stron www, wideo i grafik, po kampanie promocyjne w internecie. Zapraszamy też na szkolenia i doradztwo z zakresu marketingu.

Proponujemy też absolutnie nową usługę - studio nagrań podcastów - www.mampodcast.pl

Koszary Funka – przestrzeń, która inspiruje. Sale szkoleniowe, konferencyjne i biznesowe w Olsztynie. Coworking nowoczesna idea na nietuzinkowej przestrzeni.

Informacje o prowadzącym:

Przemysław Lenart – doświadczenie z dźwiękiem czerpie z wielu branż: eventowej, muzycznej, wideo. Od kilku lat członek zespołu Lenart interactive, w którym odpowiada za content wideo. Słucha podcastów z zamiłowaniem, i dlatego postanowił stworzyć profesjonalne studio nagrań, w którym każdy będzie mógł zrealizować własne marzenie o swoim podcaście – www.mampodcast.pl

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.