#babafest

Czy mowa ciała może wskazać, że ktoś kłamie?: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 40 zł

termin: 14.10.2020 godz. 17:30 - 20:00

lokalizacja: Instytut Promowania Świadomości w Rodzinie Recognition, ul. Tadeusza Kościuszki 30/2, Olsztyn

prowadzący: Alina Stasiak

Opis:

Czy łatwo jest rozpoznać, że ktoś kłamie? Oczywiście, że nie. Jednak ciało wysyła sygnały, które mogą nas naprowadzić na właściwy trop i zdradzić kłamcę. Wystarczy zgłębić wiedzę dotyczącą mowy ciała i "przecieków" kłamstwa, a znacznie łatwiej złapiemy kłamcę na gorącym uczynku.

Znajomość mowy ciała rozwija naszą inteligencję emocjonalną. Komunikowanie niewerbalne stanowi ponad 60% naszej komunikacji i odbywa się poprzez przekazy niewerbalne czyli postawę, gestykulację, mimikę i ton głosu. W ciągu  zaledwie kilku sekund od chwili, gdy zobaczymy nową osoby i zanim zdąży ona jeszcze cokolwiek powiedzieć - wyrabiamy sobie już opinię na jej temat. To efekt pierwszego wrażenia (first impression). Na podstawie wyglądu i mowy ciała decydujemy także czy jakaś osoba jest godna zaufania, sympatyczna, kompetentna i inteligentna, a te cechy są kluczowe w budowaniu relacji, podczas negocjacji oraz w obsługi klienta.

Informacje o prowadzącym:

http://alinastasiak.blogspot.com/?fbclid=IwAR0hzUys85lX7ue5g4A59Xnlvvtz8ucw2CwxPTGWzvUIl-KvFoxtFZ_0IDc

Alina Stasiak - PR Manager i specjalista w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej. Obecnie właściciel Agencji IMAGE TEAM współpracującej z osobami publicznymi i artystami w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej, organizacji koncertów, eventów oraz komunikacji w nowych mediach. Certyfikowany Trener Instytutu Komunikacji Niewerbalnej. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations I koordynator Klubu “Personal PR I PR Gwiazd”. Autorka książki “Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek I markę osobistą?” oraz bloga “Alina Stasiak Wizerunek I marka osobista” (www.alinastasiak.pl), a także artykułów w “Marketing&Biznes, “Proto”.

Certyfikaty:
 - Ekspert rozpoznawania ekspresji mimicznych  - Instytut Komunikacji Niewerbalnej, Warszawa
 - Trening mowy ciała i mikroekspresji – Instytut Komunikacji Niewerbalnej, Warszawa
 - Emocjonalna Mapa Twarzy – Instytut Komunikacji Niewerbalnej, Warszawa
 - Micro Expressions Expert Level – Paul Ekman Group

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.