#babafest

BODYFULNESS – odpręż kręgosłup, uwolnij plecy.: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30 zł

termin: 16.10.2020 godz. 19:00 - 20:30

lokalizacja: ANAHAJ CENTRUM SAMOŚWIADOMOŚCI

prowadzący: dr Iwo Łaźniewska

Opis:

Kręgosłup to strukturalny maszt twojego ciała. Dźwiga cały twój ciężar, zbiera wszystkie obciążenia, elastyczny i sprawny pozwala na lekkość pochylania się, skrętów na boki.
Gdyby porównać kręgosłup do masztu - kość krzyżowa jest fundamentem zbierającym schodzące po linach tego masztu naprężenia. Obręcz barkowa i żebra to jak reje, na których wspierają się mięśnie grzbietu. Ich ruchomość, elastyczność zapewnia stabilne, bezpieczne, wytrzymałe wsparcie dla pleców. 
Giętki kręgosłup to nie tylko komfort życia, to także płynny przekaz neurologiczny po rdzeniu do nerwów obwodowych – drożne połączenie między mostkiem kapitańskim (centralą sterowania ruchem i funkcjami ciała w mózgu) a każdym organem, narządem, tkanką w ciele.
Czy wiesz, że ucisk na kręgu szyjnym to np. drętwienie twoich palców u rąk lub problemy ze stawami dłoni? Czy wiesz, że napięcia, odchylenia od osi, kompresje w rejonie lędźwiowym to np. kłopoty z kolanem lub nerką? Tym także jest kręgosłup i ukryty w nim rdzeń centralnego systemu nerwowego.
Ach, ile cudownych rzeczy z ciałem może się wydarzyć, jeśli zadbamy o rozluźnienie, odciążenie wsparcie powrotu do osi w kręgosłupie. Zapraszamym.

Na warsztat zabierz:  ciepły, wygodny strój, bluza bez kaptura;  potrzebna mata + koc, na którym się położymy do praktyki ruchowej

Termin: 16.10.2020, godz. 19:00 - 20:30

Miejsce:

ANAHAJ CENTRUM SAMOŚWIADOMOŚCI

 
ANAHAJ znaczy dosłownie BEZ POŚPIECHU.
 
Przestrzeń, która powstała z miłości do ludzi, do energii Qigong i pola duchowego Kronik Akaszy stworzona przez olsztyniankę Anię Hajduczenia.

Miejsce, w którym doświadczamy i uczymy się poszerzać świadomość i odnajdywać siebie. Główną przestrzenią jest klimatyczna sala ok. 100 m2, w której odbywają się regularne zajęcia qigong, jogi, mindfulness, bodyfulness oraz koncerty uzdrawiających dźwięków i gościnne warsztaty rozwoju ciała i ducha. Anahaj to też gabinet do indywidualnej pracy z energią, uzdrawianiem duchowy i Kronikami Akaszy. Miejsce gdzie zaufani i profesjonalni prowadzący pomogą Ci odnaleźć drogę do siebie w miłości i równowadze. Na wszystko dajemy sobie czas i przestrzeń zgodnie z przesłaniem ANAHAJ czyli BEZ POŚPIECHU...
 
Adres: Olsztyn, ul. Struga 2
Nr telefonu: 791-924-488
e-mail: hajduczenia.anna@gmail.com
Wskazówki, jak dotrzeć:
ul. Struga 2 – przecznica od ul. Okrzei na Zatorzu, na domofonie ANAHAJ i na 1-sze piętro

Informacje o prowadzącym:

dr Iwo Łaźniewska - doktor nauk biologicznych, terapeuta i nauczyciel Lifeimpression Bodywork. W holistycznym leczeniu pacjentów z traum wspiera się zarówno wiedzą akademicką z zakresu neurobiologii, biologii stresu, jak i wykorzystuje metody terapii biodynamicznych oparte na technikach wspierania naturalnych mechanizmów ochronnych, autonaprawczych. Prowadzi terapie indywidualne a także warsztaty dotyczące pracy z ruchem, z uważnością, uwalnianiem traum z ciała oraz cotygodniowe grupowe zajęcia według autorskiego programu „Bodyfulness” © - lekcje uważności ciała i świadomego ruchu.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.