#babafest

Życie oparte o uważność: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 40 zł

termin: 17.10.2020 godz. 11:00 - 13:15

lokalizacja: Instytut Promowania Świadomości w Rodzinie RECOGNITION Iwona Woźniak ul. Tadeusza Kościuszki 30, Ol

prowadzący: Magdalena Janus

Opis:

Spotkanie - Mindfulness Based Living Course (MBLC – Kurs życia oparty o Uważność) Praktykujemy uważną obecność, reagując ze współczuciem na trudności i dostrzegamy głęboko w nas tkwiące nawykowe wzorce myśli, uczuć i zachowań. Uwalnia nas to od uwarunkowań, które nami rządzą i ograniczają nasze życie. W rezultacie przyczynia się do rozwijania naszego potencjału ludzkiego poprzez dokonywanie wyborów związanych z tym, jak żyjemy w odniesieniu do siebie i naszego świata.

Na spotkanie warto ubrać się wygodnie i zabrać swój koc.

Termin: 17.10.2020, godz. 11:00 - 13:15

Miejsce:

Instytut Promowania Świadomości w Rodzinie RECOGNITION Iwona Woźniak

Ul. Tadeusza Kościuszki 30, Olsztyn

tel. 501 040 692

Instytut.recognition@gmail.com

https://www.instytutrecognition.pl/

Informacje o prowadzącym:

 

Magdalena Janus – nauczycielka/ trenerka  uważności (MBLC – Mindfulness Based Living Course), coaching (Life Coaching) - spotkanie

Nazywam się Magdalena Janus i jestem nauczycielem / trenerem Uważności (z ang. mindfulness). Dlaczego mindfulness? Może po prostu dlatego, że pomógł mi odnaleźć siebie i cieszyć się chwilą w świecie pełnym bodźców, natłoku informacji oraz zdarzeń? Dlatego, że uczy akceptacji, nieoceniania i kochania siebie takim, jakim się jest? Chyba właśnie TAK.

Aby dotrzeć do miejsca, w którym jestem dziś musiałam przejść przez drogę pełną zakrętów. Prawie całe swoje dorosłe życie przepracowałam w korporacji, zmieniałam działy, stanowiska, szefów. Osiągając jeden cel natychmiast szukałam kolejnego wyzwania. Czy to lubiłam? Pewnie. Czy dało mi to szczęście i spełnienie? Nie. Ciągły bieg za „tym czymś” – tylko za czym? Pewnego dnia zadałam sobie pytanie: mam „wszystko”, dlaczego nie jestem szczęśliwa? I wtedy rozpoczęły się poszukiwania, poszukiwania siebie.

Zaczęło się od jogi – wow, to już 7 lat! (od 2013r.), potem szkoła coachingu (Life Coaching), aż w końcu trafiłam na Mindfulness Association (MA) i postanowiłam spróbować.

Z początku byłam sceptyczna lecz z każdym spotkaniem następowały drobne, subtelne zmiany, które spowodowały, że chciałam dalej odbywać tę podróż w głąb siebie...bo już się nie bałam. I w ten sposób przeszłam pełne szkolenie i ścieżkę nauczycielską w nurcie Życia opartego na uważności (MBLC – Mindfulness Based Living Course) i w 2018 roku uzyskałam Certyfikat gotowości do prowadzenia 8 tygodniowych kursów MBLC, czyli zostałam nauczycielem / trenerem uważności.

Na co dzień jestem mamą dwóch cudownych córek i właścicielką wspaniałego czworonoga. A uważność w życiu pomaga mi dostrzegać i cieszyć się pięknymi chwilami z najbliższymi, z naturą i z samą sobą. Jestem za to bardzo wdzięczna, dziękuję!

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.