#babafest

Uwolnij stres ze swego ciała – TRE: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30 zł

termin: 13.10.2020 godz. 17:00 - 18:00

lokalizacja: Instytut Promowania Świadomości w Rodzinie Recognition

prowadzący: Anna Siekierska

Opis:

Warsztat - TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises). Są to proste ćwiczenia fizyczne, które pozwalają na uwalnianie emocji uwięzionych w naszym ciele. Poprzez wywoływanie specyficznych drgań mięśni, nasz organizm wyrzuca nagromadzone hormony stresu i pozbywa się napięć. Pozytywnym skutkiem ubocznym jest też polepszenie jakości snu, zwiększenie poziomu energii, a także poprawienie elastyczności mięśni i stawów. Ćwiczenia te są na tyle proste, że można wykonywać je niezależnie od wieku oraz kondycji.

Na warsztat warto zabrać: wygodne ubranie do ćwiczeń ruchowych

Termin: 13.10.2020 godz. 17:00 - 18:00

Lokalizacja:

Instytut Promowania Świadomości w Rodzinie RECOGNITION Iwona Woźniak

Ul. Tadeusza Kościuszki 30, Olsztyn

tel. 501 040 692

Instytut.recognition@gmail.com

https://www.instytutrecognition.pl/

Informacje o prowadzącym:

Jestem szczęśliwą żoną oraz matką dwójki cudownych dzieci. Jako pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia, cenię styl życia oparty na równowadze 4 sfer: ciała, umysłu, emocji i ducha.
Ciało człowieka jest dla mnie mapą jego życia, co więcej uważam, że wsłuchując się w to, co do nas mówi, zyskujemy najlepszego, nieomylnego przewodnika na drodze do zdrowia, równowagi. 
Od ponad 9 lat jestem w intensywnej pracy nad własnym rozwojem.
Jako uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów zyskałam wiedzę z zakresu wielu holistycznych metod pracy z ciałem.
Jestem absolwentką Pedagogicznych Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Warmiñsko- Mazurskim.
Jako terapeuta czaszkowo - krzyżowy kształciłam się w  Centrum Polarity u dr Grażyny Hanny Walasek w Warszawie i zdobyłam wiedzę z zakresu podstawowych i zaawansowanych technik  TCK, m.in. pływów i pulsacji, traumy i terapii, równoważenia układu nerwowego, zasad pracy terapeutycznej z dziećmi, pracy z kobietą w ciąży, noworodkiem i niemowlęciem.
Jestem również Certyfikowanym Providerem metody TRE® (Trauma Release Exercises)  umożliwiającej uwalnianie z ciała napięć, stresu i traumy. Obecnie w szkoleniu na Providera Zaawansowanego.
Jestem również absolwentką szkoleń i warsztatów z zakresu regresingu i czytania aury, terapii tańcem i ruchem oraz tańców w kręgu.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.