#babafest

Koncert relaksacyjno - kontemplacyjny „PODRÓŻ”: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 20,00 zł

termin: 18.10.2020

lokalizacja: Muzeum Nowoczesności, Knosały 3B, Olsztyn

Opis:

Koncert relaksacyjno - kontemplacyjny 
„PODRÓŻ”
Spirit Tree - Alicja Ruczko & Marek Ruczko
 
Koncert ten jest zaproszeniem do podróży w głąb siebie. 
W stan kontemplacyjny wprowadzi nas głos i dźwięki subtelnie brzmiących instrumentów.
          Poprzez prowadzoną relaksację przejdziemy od czuwającego umysłu do głębokiej regeneracji i odpoczynku. Podczas koncertu usłyszymy piosenki z tekstami wspólnoty Szejkerów, Rumiego, w autorskich kompozycjach Alicji i Marka. Usłyszymy instrumenty z różnych części świata jak: kalimby, tongue drum, dzwonki koshi, tingsze, shruti box, będą też dźwięki gitary (w stroju 432Hz).
          Znaczna część koncertu będzie kąpielą w dźwiękach trzynastu mis tybetańskich. Misy tzw. tybetańskie lub inaczej dźwiękowe, śpiewające są instrumentami o długiej tradycji wywodzącej się z okolic Himalajów. Obecnie, dzięki swym niezwykłym właściwościom - częstotliwościom wibracji używa się ich do relaksacji, muzykoterapii, wzmacniania i poprawy jakości życia. Dzięki subtelnej jakości wibracji oraz wielotonom, którymi "śpiewają" misy, nasze ciało wchodzi w stan głębokiego rozluźnienia, obniża się częstotliwość fal mózgowych oraz aktywuje układ przywspółczulny, powodując głębokie rozluźnienie, odpoczynek i regenerację organizmu na poziomie fizycznym i psychologicznym. Proces ten sprzyja doświadczeniu wewnętrznej ciszy i spokoju, a czasem prowadzi do wewnętrznej podróży – otwarcia na intuicję i symbolikę życiowych opowieści.
 
Wibracje dźwięku instrumentów i głosu rozbrzmiewać będą w sali i harmonizować każdego z nas z osobna i wszystkich razem :). 
 
Do otulenia się prosimy przynieść swój koc. 
 

Spirit Tree - Alicja Ruczko & Marek Ruczko

Inicjatywa muzyczna Spirit Tree - Alicja Ruczko & Marek Ruczko

Alicja Ruczko
Inicjatorka Spirit Tree. Dyplomowana specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu. Twórczyni metody Voice Healing© ku przywracaniu zdrowia, witalności i komfortu życia. Stworzona po to, by uwalniać naturalną ekspresję życiową. Kluczowym narzędziem Voice Haling© jest wibracja głosu. Od 2006 roku prowadzi swoją praktykę Studio Głosu i Dźwięku, od 2016 r. współpracuje z HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji w Olsztynie. Prowadzi sesje indywidualne emisji i terapii głosu, sesje Voice Healing, zajęcia muzyczne dla niemowląt oraz masaże dźwiękiem mis tybetańskich w Olsztynie i różnych częściach Polski. 

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/Studio-G%C5%82osu-i-D%C5%BAwi%C4%99ku-Alicja-Ruczko-102813424636409
http://www.voicemission.pl/

Marek Ruczko vel Książę Relaksu 
Przewodnik w praktyce jogi, relaksacji i uważności; twórca metody Tańcz Siebie™ - naturalnej i uważnej ekspresji poprzez ruch; biomasażysta; pedagog; założyciel i właściciel Studia Harmonium w Olsztynie; twórca muzycznej inicjatywy Muzykanci Serca oraz współtwórca koncertów relaksacyjnych. W swojej praktyce podąża osobistą ścieżką serca poszukując metod i technik prowadzących do integralnego i harmonijnego rozwoju człowieka. 

Więcej informacji: 
http://harmoniumstudio.pl/

https://www.facebook.com/SpiritTree.music/

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.