#babafest

Śpiewam i mam uciechę!: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 40,00 zł

termin: 18.10.2020 godz. 09:30 - 11:30

lokalizacja: HARMONIUM Studio, Al. Piłsudskiego 54, Olsztyn

prowadzący: Alicja Ruczko

Opis:

 

Śpiewanie może być przyjemnym, zmysłowym wydarzeniem dla twojego ciała. Może być radosnym spotkaniem ze sobą, z innymi. Może zbliżać Cię do intymnej przestrzeni w Tobie, przestrzeni która może być wyrażona i usłyszana. Do odkrycia frajdy płynącej z wyrażania się poprzez swój osobisty głos i do poczucia mocy płynącej z wielu głosów. 
Do takiej podróży Cię zapraszam.
Alica Ruczko

Proszę by uczestnicy przyszli lub wzięli ze sobą: wygodne ubranie, nie blokujące ruchów, nie uciskające, skarpetki. Na sali będziemy na boso lub w skarpetkach. 

Informacje o prowadzącym:

Alicja Ruczko

Dyplomowana specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu. Jest twórczynią metody Voice Healing© ku przywracaniu zdrowia i komfortu życia. To terapeutyczna metoda, której kluczowym narzędziem jest wibracja głosu - naturalne narzędzie uzdrawiania. Prowadzi sesje indywidualne emisji i terapii głosu, sesje Voice Healing, zajęcia muzyczne dla niemowląt i małych dzieci oraz masaże dźwiękiem mis tybetańskich, 
Korzysta z wiedzy i doświadczenia z zakresu min: pracy z organicznym ciałem, pracy z centrami energetycznymi, drożnością przepływu, komunikacji, logopedii artystycznej, relaksacji, muzykoterapii, pracy z pieśnią tradycji oraz technik uwalniania min.: Biologii Totalnej, Aleksandra, Body-Mind Centering, The Life Impression Bodywork. Prowadziła dziesiątki warsztatów i sesji indywidualnych w obszarze pracy z głosem, performing arts, emisji i terapii głosu. Doświadczenie zdobywała głównie podczas zagranicznych stażów, warsztatów w różnych częściach Polski oraz studiów uniwersyteckich. 
Od 2006 roku prowadzi swoją praktykę, aktualnie pod nazwą Studio Głosu i Dźwięku, od 2016 r. współpracuje z HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji w Olsztynie. 

Miejsce: HARMONIUM Studio, Al. Piłsudskiego 54, Olsztyn

Studio Głosu i Dźwięku / HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji w Olsztynie
Studio o specjalizacji: 

Studio prowadzi regularne zajęcia dotyczące emisji głosu (dla dorosłych), zajęcia muzyczne dla niemowląt i małych dzieci, sesje indywidualne w wyżej wymienionym obszarze oraz koncerty relaksacyjno-kontemplacyjne.
Studio prowadzi działania w zakresie: wspierania rozwoju, edukacji, terapeutycznym oraz artystycznym. 


HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji w Olsztynie to przestrzeń działań służących całościowemu i harmonijnemu rozwojowi człowieka. W dziedzinach, którymi się zajmujemy, szukamy możliwości pracy nad sobą oraz dzielenia się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem w kreatywny dla nas sposób. Wierzymy, że kreatywne uczenie się daje możliwość poznawania siebie oraz rozwoju umysłu, uczuć i ciała w sposób integralny i harmonijny. Możliwość ta przynależy do człowieka w każdym wieku, dlatego dzielimy się swoimi pasjami z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, stwarzając także płaszczyznę do ich twórczego spotkania. 
www.harmoniumstudio.pl

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.