#babafest

Jesienne wianki: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 60zł

termin: 15.10.2020 godz. 16:00 - 18:00

lokalizacja: Przedszkole Niepubliczne Tempoo ul. Boenigka 40a Olsztyn

prowadzący: Agnieszka Reimus- Knezevic, Izabela Mańkowska- Salik

Opis:

Lubisz kwiaty, rośliny?

Uwielbiasz spędzać czas na łące i w lesie?

Podobają Ci się wianki, ale nie wiesz ja je zrobić?

Chcesz sama wykonać dla siebie ozdobę do swojego domu?

Jeśli odpowiedziałaś(eś) twierdząco na powyższe pytania...

to ten warsztat jest dla Ciebie.

To doskonała okazja, aby połączyć perspektywę nowej umiejętności z wyciszeniem, które w gruncie rzeczy powoduje, że ładujemy baterie, nabieramy energii. Sama nauka tworzenia wianków jest treningiem uważności na rośliny i na siebie. To pretekst do spędzenia czasu u boku zieleni, działającej bardzo kojąco i relaksacyjnie. Po zakończonych warsztatach swoje dzieło zabieracie ze sobą, więc to doskonały forma prezentu dla kogoś bliskiego albo dla samej siebie. 

fot. Magdalena Szurek

Informacje o prowadzącym:

Trzy po Trzy to pracownia florystyczna i dekoratorska, która nie jest typową kwiaciarnią. Inspiracji dostarcza nam głównie natura i jej piękno, dlatego też nie znajdziecie w naszym asortymencie sztucznych kwiatów i dodatków. Bliska nam jest idea florystyki organicznej, w której wykorzystuje się rośliny z naturalnych upraw, rośliny z regionu, w którym żyjemy, zgodnie z cyklem życia na ziemi, porami roku.
Tworzymy z pasją, głównie na indywidualne zamówienia naszych klientów. Każda kompozycja powstaje pod wpływem rozmów z klientem na temat jego potrzeb i upodobań.
Trzy po Trzy to również miejsce, w którym znajdziesz nasze prace rękodzielnicze oraz prace tworzone we współpracy z innymi rękodzielnikami. Nasze produkty powstały z miłości do natury i z naszych osobistych poszukiwań najlepszej drogi do zaspokojenia naszych potrzeb.

Iza Mańkowska- Salik i Agnieszka Reimus- Knezevic o sobie:

"Pracownię florystyczną prowadzimy od 2017 roku. Uwielbiamy rośliny i tworzymy zamówienia niebanalne- z uwzględnieniem

potrzeb zamawiającego ale i z odrobiną niezależności i sztuki, w która jest naszym żywiołem"

 

 

 

fot. Magdalena Szurek

 

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.