#babafest

Ekspres(ja): szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 40zł

termin: 17.10.2020 godz. 10:00 - 12:30

lokalizacja: TROP Ośrodek Terapii Rozwoju Opieki Przyjemności, ul.Kleeberga 2 OLSZTYN

prowadzący: Agnieszka Reimus- Knezevic, Izabela Mańkowska- Salik

Opis:

Warsztat Ekspres(ja) powstał z inspiracji projektem badawczym Segni Mossi włoskich artystów Alessandro Lumare (artysty wizualnego) i Simony Lobefaro (choreografki).

Trening Segni Mossi to badanie relacji pomiędzy tańcem, jako materią o wymiarze przestrzennym i emocjonalnym, a znakiem graficznym jako "przedłużeniem" ciała i akcji.
Na naszych warsztatach przede wszystkim się bawimy - eksplorujemy, eksperymentujemy, odkrywamy i improwizujemy.

Muzyka, rytm, tempo wyznaczają nam kierunki poszukiwań w ruchu i w ekspresji plastycznej. Improwizacja prowadzi do wyzwolenia emocji i przede wszystkim twórczej radości.
Nie musicie umieć tańczyć ani rysować!!!
Naturalny ruch fizyczny i wyobraźnia to główne czynniki, dzięki którym przede wszystkim się bawimy, poznajemy.

Warsztaty to praca na naturalnej ekspresji, nad wzmocnieniem poczucia własnej wartości, lepszą organizację wewnętrzną i zewnętrzną, komunikację ze sobą i z innymi, redukcję stresu i naukę szybkiego sposobu rozluźniania się. 

Częstym elementem naszych zajęć jest rysunek kinestetyczny - uczestnicy poddają się tym zabawom których wykonanie aktywizuje i stymuluje odpowiednie obszary mózgu, zwiększa się uwaga i czas koncentracji na zadaniu.

 

Informacje o prowadzącym:

Izabela Mańkowska-Salik - trening Segni Mossi prowadzony przez Alessandro Lumare, współzałożyciela i twórcę Segni Mossi. Ukończyła kurs kwalifikacyjny - przygotowanie pedagogiczne na Wydziale Pedagogiki Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Ukończyła Wydział Zarządzania na kierunku Zarządzanie i marketing w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ukończyła Studia Podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Ukończyła Szkołę Trenerów Organizacji Pozarządowej STOP w Warszawie. Prywatnie aktorka Białego Teatru. Ukończyła program Liderów Teatroteki Szkolnej Instytutu Teatralnego w Warszawie. Certyfikowany trener 1 st. Sensoplastyki®. Od wielu lat związana zawodowo i amatorsko z pracą z ciałem i ruchem-instruktorka fitness, trener. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży; założycielka i dyrektorka Przedszkola Niepublicznego TEMPOO w Olsztynie. Prezes Fundacji KANGOOR w Olsztynie. Certyfikat I stopnia Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

Agnieszka Reimus Knezević - trening Segni Mossi prowadzony przez Alessandro Lumare, współzałożyciela i twórcę Segni Mossi. Ukończyła Wydział Pedagogiki i Wychowania Artystycznego na kierunku pedagogika w zakresie animacji społeczno-kulturalnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Studia Podyplomowe z Zintegrowanej Wczesnej Edukacji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Dodatkowo ukończyła Warsztat Reżysera i Animatora Kultury przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Była konsultantką metodyczną scenariuszy teatralnych dla przedszkolaków opublikowanych przez Teatrotekę Szkolną Instytutu Teatralnego im. Z.Raszewskiego w Warszawie. Stypendystka MENiS, MKiDN oraz Prezydenta Miasta Olsztyna w dziedzinie teatru w latach 2009-2011; Założycielka i dyrektorka Przedszkola Niepublicznego TEMPOO w Olsztynie. Założycielka Fundacji KANGOOR w Olsztynie. Certyfikowany trener 1 st. Sensoplastyki®. Certyfikat I stopnia Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.