#babafest

Droga do siebie: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30,00 zł

termin: 16.10.2020 godz. 18:00 - 19:00

lokalizacja: STACJA FLOW LIFE ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

prowadzący: Sylwia Zielińska

Opis:

Moja droga do siebie

Zapraszam serdecznie chętne kobiety chcące połączyć się świadomie ze swoim ciałem, duszą, ze swoją istotą do uczestnictwa w warsztatach.

Na pięknym, czasem niełatwym szlaku do siebie popracujemy technikami (focusing, felt-sense),które stosuję w swojej pracy terapeutycznej, by w uważności połączyć się ze sobą, z przestrzeniami w ciele, które wołają o uwagę. Spróbujemy też nazwać emocje, które tam zamieszkały. Skupimy się na obszarach miednicy, klatki piersiowej oraz czaszki, pooddychamy i wysłuchamy wybranych miejsc w ciele.

Chciałabym także poopowiadać Wam o napięciach w kontekście terapii czaszkowo - krzyżowej, o samej metodzie, leczeniu, wskazaniach i przeciwwskazaniach. Będzie też okazja do dyskusji, zadawania pytań, konsultacji.

Max liczba miejsc to 10 osób. Leżymy, siedzimy na miękkich matach pod kocykiem w luźnych strojach.

Informacje o prowadzącym:

Nazywam się Sylwia Zielińska. Mieszkam w Olsztynie gdzie prowadzę także swój gabinet terapeutyczny. Na mojej drodze jako terapeutki, inspiruje moja potrzeba zrozumienia, jak tajemniczą i nadal nieodkrytą istotą jest człowiek. Także mój 9-letni syn, Nikodem wskazuje mi czasem kierunek poszukiwań i bez wahania podejmuję ten trop, by nie zapomnieć jak prawdziwie widzi się świat oczami dziecka.

Od wielu lat zagłębiam swoją wiedzę o zdrowiu i dobrobycie ludzi, zaczynając od zdrowego odżywiania, ajurwedy, jogi, poprzez duchowe praktyki medytacyjne, praktykę wdzięczności oraz taniec, a skończywszy na psychice i ciele człowieka, które mnie fascynuje i które mogę wspierać właśnie poprzez terapię czaszkowo - krzyżową.

Ukończyłam kursy teoretyczne i praktyczne w Centrum Kształcenia Craniosacral - Polarity u dr Grażyny Walasek. Szkolenia z poszczególnych modułów: - podstawowe i zaawansowane techniki TCK - pływy i pulsacje - Oddech Życia - trauma - somatoemocjonalne odwijanie, równoważenie trzech układów nerwowych (Polyvagal System - S. Porges), praca z traumą (P. Levine) - układ odpornościowy i praca z organami wewnętrznymi - zasady pracy z dziećmi z problemami; praca z kobietą w ciąży oraz niemowlęciem

Otrzymałam dyplom potwierdzający pełnie przygotowanie do profesjonalnej terapii czaszkowo - krzyżowej.

Nieustannie kształcę się korzystając z kursów i warsztatów, a także na drodze nauki własnej w zakresie psychoterapii, psychobiologii, ajurwedy, konstelacji rodzinnych i dziedzin pochodnych, które pozwalają uzupełniać moją pracę z pacjentem o dodatkowe elementy, czyniąc ją pełniejszą i bardziej kompleksową, po prostu moją.

 

Miejsce: STACJA FLOW LIFE, ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.