#babafest

Gimnastyka Szczęścia: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30,00 zł

termin: 16.10.2020 godz. 16:30 - 17:30

lokalizacja: STACJA FLOW LIFE ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

prowadzący: Ewa Pawlak

Opis:

 

Zapraszam na warsztat ruchowy - Gimnastyka Szczęścia.
W ramach spotkania opowiem, czym jest i jak ważna jest regeneracja, dowiecie się, na czym polega tajska sztuka masażu i jaki wpływ ma na organizm, razem też poćwiczymy, dowiemy się, czym jest ruch świadomy, zgodny z naszym ciałem, łagodny, ale też skuteczny. Poznamy ćwiczenia nakierowane na stabilizację i rozciąganie, porozmawiamy o znaczeniu i zasadności rozciągania oraz o tym, jak z ruchu i relaksacji czerpać przyjemność. :)

Zapraszam na warsztat relaksacji i świadomej regeneracji. :)

Informacje o prowadzącym:

Ewa Pawlak - Tradycyjnych technik masażu tajskiego nauczyłam się od Tajów w International Training Massage School w Chiang Mai w Tajlandii. Aby przekuć wschodnią sztukę masażu na warunki kultury zachodniej, ukończyłam również fizjoterapię w Mazowieckiej Szkole Medycznej w Warszawie. Zapraszam do strefy Relaksu i Regeneracji - To Tu Relaks, Stacja Flow Life.

 

Miejsce: STACJA FLOW LIFE, ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.