#babafest

Rozmowy o Ciele - Terapeuci Stacja Flow Life TEAM: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 15,00 zł

termin: 14.10.2020 godz. 20:30 - 21:30

lokalizacja: STACJA FLOW LIFE ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

prowadzący: Terapeuci – Stacja Flow Life TEAM

Opis:

 

Stacja Flow Life Warsztatownia&Masaże to miejsce wyjątkowe na mapie Olsztyna.
W centrum serca miasta, nieopodal Starówki, w zacisznym miejscu na ulicy Ratuszowej 6/3 znajdziesz domowe, przytulne i profesjonalne miejsce, gdzie dbamy o ciało.
Stworzone przez Iwkę i Annę.
Żeby PŁYNĘŁO ŻYCIE...
To Stacja relaksu, spotkań, rozmów, wymiany,
oferująca masaże i sesje holistyczne, warsztaty FlowLife.
Miejsce gdzie doświadczysz różnorodnej pracy z Ciałem, prowadzonej przez wykwalifikowanych terapeutów.
Lekko, uważnie, profesjonalnie.

W Stacji Flow Life doświadczysz:

Zabiegi:

Zajęcia grupowe:

Porady fizjoterapeutyczne.

Tematyczne warsztaty i szkolenia weekendowe

 

Jeśli chcesz poznać nasz zespół to zapisz się na warsztaty prowadzone przez terapeutów Stacji Flow Life w czasie Baba Fest Festiwal Rozwoju i Inspiracji.
Natomiast w środę 14 października cały nasz zespół zaprasza do Stacji Flow Life na poznanie wszystkich nas i naszych terapii bliżej.
O godzinie 20.30-21.30 odbędzie się otwarte spotkanie/ dyskusja „Porozmawiajmy o Ciele”
Przy imbirówce, herbatce opowiemy o tym co dzieje się w Stacji, o naszych działaniach, terapiach. W dyskusji wezmą udział:
Iwka Trznadel
Anna Konieczna - Łojek
Iwo Łaźniewska
Sylwia Zielińska
Anna Siekierska
Ewa Pawlak
Michał Szymański​

 

 

 

 

Informacje o prowadzącym:

Anna Konieczna-Łojek - Absolwentka UWM w Olsztynie kierunków Pedagogika Ogólna oraz Politologii i Nauk Społecznych kierunek filozoficzny. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica : kierunek pedagogika rewalidacyjno – terapeutyczna. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi, poczynając od wychowawcy i kierownika podczas letnich wypoczynków, poprzez szkoły sportową i przyszpitalną, po samodzielną organizację półkolonii.
Współorganizującą warsztaty dla kobiet oraz rodzin z dziećmi. Z zamiłowania do komunikacji bez przemocy wynika Jej kolejny zawód: Mediatora rodzinnego i grup rówieśniczych.
W poszukiwaniu lekkości życia zdobyła uprawnienia do pracy metodą Access Bars, choć używała jej od dawien dawna.
Prywatnie, córka leśniczego Janusza i Marii, wychowana w pełnej bliskości natury. Stąd Jej miłość do wsi, ziół, zdrowego jedzenia, myślenia i życia.
Zaawansowana mężatka. Mama 20-letniej córuś i 12-letniego synusia oraz dwóch jamniczek ( 15-letniej i 2 letniej).
Ania o sobie: Moją misją życiową jest dawanie wsparcia.

Iwka Trznadel - Absolwentka Wydziału Fizjoterapii AWF w Warszawie (tytuł magistra fizjoterapii). Właścicielka i założycielka Fundamenty Zdrowia. Współzałożycielka i współwłaścicielka Stacja Flow Life Warsztatownia&Masaże. 
Prowadząca autorskie zajęcia grupowe Uwolnij Ciało: mające na celu wzmocnienie Ciała w uważności na odddech i pracę mięśni dna miednicy.
Instruktor pilates, aerobiku, pływania. Trener szkoleniowy. 
Absolwentka kursów i warsztatów z zakresu fizjoterapii i masażu. Praktykująca: masaż powięziowo-energetyczny, NST (neurostrukturalna integracja), masaż Dotyk Motyla, kinezjologię stosowaną (4-stopniowy kurs), pinopresurę, terapię manualną, terapię wisceralną, ACCESS BARS, Holistic Rebalancing Massagge, Touch of Awakening.  W trakcie nauki metody Life Impressions Bodywork u DonaldaVan Howtena oraz BODYFULNESS u Iwo Łaźniewskiej. Wielbicielka delikatnego dotyku i ruchu. Pasjonatka połączeń :-) Zawsze szukająca potencjału do zdrowia w człowieku, towarzysząc mu w  uruchamianiu jego zasobów do szczęści, harmonii i pełnego życia.
Prywatnie: szczęśliwa żona, mama Wojtka i Oli.

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.