#babafest

Uwolnij Ciało: mięśnie dna miednicy i oddech: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30,00 zł

termin: 14.10.2020 godz. 19:00 - 20:00

lokalizacja: STACJA FLOW LIFE ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

prowadzący: Iwka Trznadel

Opis:

Uwolnij Ciało: mięśnie dna miednicy i oddech
Zapraszam na warsztat, który może zmienić Twoje podejście do wszelkiego  ruchu: tego zwykłego, codziennego ale też tego tego wyczynowego: biegania, tańca, gier zespołowych.
Zapraszam wszystkich, którzy dbają o ciało poprzez ćwiczenia mocniejsze na siłowni czy uważne: jogę, pilates, bodyfulness.
Zapraszam Kobiety i Mężczyzn.

Włączanie mięśni dna miednicy przy jakichkolwiek ruchach jest rozwiązaniem aby nie przeciążać zewnętrznych mięśni: pleców, kończyn dolnych a nawet szczęki.
"Żyjące" mm dna miednicy to powrót dobrego trawienia, mikcji, defekacji, przyjemności seksualnej.
To powrót do pięknego, oddychającego "brzucha" i bezbolesnych pleców. 
Koniecznie z prawidłowym oddechem.
To lekcja dla WSZYSTKICH. 
Przekonasz się, jak lekko można być Mocnym.

Informacje o prowadzącym:

Iwka Trznadel - Absolwentka Wydziału Fizjoterapii AWF w Warszawie (tytuł magistra fizjoterapii). Właścicielka i założycielka Fundamenty Zdrowia. Współzałożycielka i współwłaścicielka Stacja Flow Life Warsztatownia&Masaże. 
Prowadząca autorskie zajęcia grupowe Uwolnij Ciało: mające na celu wzmocnienie Ciała w uważności na odddech i pracę mięśni dna miednicy.
Instruktor pilates, aerobiku, pływania. Trener szkoleniowy. 
Absolwentka kursów i warsztatów z zakresu fizjoterapii i masażu. Praktykująca: masaż powięziowo-energetyczny, NST (neurostrukturalna integracja), masaż Dotyk Motyla, kinezjologię stosowaną (4-stopniowy kurs), pinopresurę, terapię manualną, terapię wisceralną, ACCESS BARS, Holistic Rebalancing Massagge, Touch of Awakening.  W trakcie nauki metody Life Impressions Bodywork u DonaldaVan Howtena oraz BODYFULNESS u Iwo Łaźniewskiej. Wielbicielka delikatnego dotyku i ruchu. Pasjonatka połączeń :-) Zawsze szukająca potencjału do zdrowia w człowieku, towarzysząc mu w  uruchamianiu jego zasobów do szczęści, harmonii i pełnego życia.
Prywatnie: szczęśliwa żona, mama Wojtka i Oli.

 

Miejsce: STACJA FLOW LIFE, ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.