#babafest

Uwalniamy głowę z natłoku myśli. Elementy Access Bars.: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30,00 zł

termin: 14.10.2020 godz. 17:30 - 18:30

lokalizacja: STACJA FLOW LIFE ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

prowadzący: Anna Konieczna-Łojek

Opis:

Uwalniamy głowę z natłoku myśli. Elementy Access Bars.

Dobija Cię ciągły natłok myśli? Odbiera Ci on koncentrację? Mało co, już Cię cieszy? Odczuwasz tylko ciężkie emocje? Działasz jak w autopilocie? Wciąż chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jak? Pozwól sobie raz wybrać INACZEJ niż dotychczas. Wychodząc ze schematu dokonasz ZMIANY. Może odkryjesz w tym momencie, że WIELE z tego co masz w swoim życiu, sam sobie WYKREOWAŁEŚ i że wszystko jest WYBOREM. Czy wybierasz lekkość i radość dla siebie? Co kreujesz każdego dnia? Access Bars, poprzez delikatny dotyk głowy, służy rozładowaniu spolaryzowanego ładunku elektrycznego w mózgu. Uwalniając swobodny przepływ elektromagnetyczny w punktach Bars nasz umysł zostaje „oczyszczony” i pozwala mu to, na nowe funkcjonowanie. Owocem zabiegu jest przywrócenie spokoju, kreatywności, klarowności myślenia, decyzyjności i otwartości na zmianę. Chcesz spróbować na własnej głowie? Czy pozwolisz sobie na to? Zapraszam na Spotkanie z Access Bars.

Informacje o prowadzącym:

Anna Konieczna -Łojek
Absolwentka UWM w Olsztynie kierunków Pedagogika Ogólna oraz Politologii i Nauk Społecznych kierunek filozoficzny. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica : kierunek pedagogika rewalidacyjno – terapeutyczna. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi, poczynając od wychowawcy i kierownika podczas letnich wypoczynków, poprzez szkoły sportową i przyszpitalną, po samodzielną organizację półkolonii.
Współorganizującą warsztaty dla kobiet oraz rodzin z dziećmi. Z zamiłowania do komunikacji bez przemocy wynika Jej kolejny zawód: Mediatora rodzinnego i grup rówieśniczych.
W poszukiwaniu lekkości życia zdobyła uprawnienia do pracy metodą Access Bars, choć używała jej od dawien dawna.
Prywatnie, córka leśniczego Janusza i Marii, wychowana w pełnej bliskości natury. Stąd Jej miłość do wsi, ziół, zdrowego jedzenia, myślenia i życia.
Zaawansowana mężatka. Mama 20-letniej córuś i 12-letniego synusia oraz dwóch jamniczek ( 15-letniej i 2 letniej).
Ania o sobie: Moją misją życiową jest dawanie wsparcia

 

Miejsce: STACJA FLOW LIFE, ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.