#babafest

Uwalniamy żuchwę do życia. Staw skroniowo-żuchwowy.: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30,00 zł

termin: 14.10.2020 godz. 16:00 - 17:00

lokalizacja: STACJA FLOW LIFE ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

prowadzący: dr Iwo Łaźniewska

Opis:

 

Uwalniamy żuchwę do życia. Staw skroniowo-żuchwowy.
Prowadzenie dr Iwo Łaźniewska


Czy to dotyczy Ciebie?: Napięcia w rejonie twarzy, zacisk szczęki, zasznurowane w napięciu usta, ból i niedokrwienie dziąseł, nocne zgrzytanie zębami, bruksizm, zacisk w kroczu (!tak, napięcia w rejonie miednicy małej też mają z tym związek…). 
Przez 60 minut oddamy się pięknej, delikatnej, ale głębokiej pracy w mikroruchach, które pozwolą uwolnić do życia staw skroniowo-żuchwowy, dać wytchnienie szczękom, policzkom, kręgom szyjnym, podstawie czaszki. Twoja twarz będzie wyglądać inaczej, Twój sen będzie głębszy a oddech swobodniejszy, Twoje emocje połączone z samokontrolą znajdą większą przestrzeń do bezpiecznej ekspresji, bez zapadania w tkanki, kumulując kolejne warstwy napięć. Zapraszam.

Informacje o prowadzącym:

Iwo Łaźniewska - doktor nauk biologicznych, terapeuta i nauczyciel Lifeimpression Bodywork. W holistycznym leczeniu pacjentów z traum wspiera się zarówno wiedzą akademicką z zakresu neurobiologii, biologii stresu, jak i wykorzystuje metody terapii biodynamicznych oparte na technikach wspierania naturalnych mechanizmów ochronnych, autonaprawczych. Prowadzi terapie indywidualne a także warsztaty dotyczące pracy z ruchem, z uważnością, uwalnianiem traum z ciała oraz cotygodniowe grupowe zajęcia według autorskiego programu „Bodyfulness” © - lekcje uważności ciała i świadomego ruchu.

 

Miejsce: STACJA FLOW LIFE, ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.