#babafest

Płuca – tchnienie Życia : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30,00 zł

termin: 12.10.2020 godz. 19:00 - 20:30

lokalizacja: STACJA FLOW LIFE ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

prowadzący: Michał Szymański

Opis:

Płuca – tchnienie Życia 


W medycynie chińskiej Płuca przynależą do elementu metalu, a porą roku przynależącą do tego elementu jest jesień.  
Przyjrzymy się  zatem na co warto zwrócić uwagę w tym czasie aby zadbać o zdrowie płuc , czego unikać, a co z kolei traktować jako normę, szczególnie w obecnym czasie.  Porozmawiamy o następujących zagadnieniach:
 - układ odpornościowy (śluzówki) – pierwsza linia obronny przed infekcjami – suchość , wilgoć , śluz.
- oddech – tchnienie życia – wpływ na układ nerwowy i endokrynny, a tym samym samopoczucie
- bezdech jako reakcja obronna i sposób autoregulacji , a jednocześnie aparat znieczulający
- napięcia mięśniowe i ich powiązanie z oddechem
- co wspólnego ma oddech z czuciem ?
- techniki oddechowe w praktyce
Zapraszam wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu naturalnych form utrzymania lub przywracania ZDROWIA.

Informacje o prowadzącym:

Michał Szymański - z wykształcenia mgr fizjoterapii , specjalista medycyny chińskiej (2 – letnia specjalizacja z akupunktury w szkole Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Tomo w Gdańsku. Doświadczenie jakie zdobył przez kilka lat jako nauczyciel akademicki w Olsztyńskiej Szkole Wyższej ułatwiło mu przekazywanie złożonych zagadnień w czytelny i łatwy do zrozumienia sposób, zaowocowało to zaproszeniem do współpracy z miedzynarodową federacją terapii manualnej IFDMO w latach 2016/2017. Jako akredytowany międzynarodowy instruktor metody FDM przeszkolił setki fizjoterapeutów. Współpracował również z kadrą narodową jako fizjoterapeuta na mistrzostwach świata i Europy.

Obecnie autor szkoleń dla fizjoterapeutów i masażystów łączących w innowacyjny sposób wschodnie i zachodnie systemy terapeutyczne. Prywatnie ojciec 2 synów , podróżnik, tancerz. Miłośnik tego co naturalne, proste, pierwotne .

 

Miejsce: STACJA FLOW LIFE, ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.