#babafest

Ruch i taniec w przestrzeni ciała, emocji, umysłu i duszy: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30,00 zł

termin: 12.10.2020 godz. 12:30 - 13:30

lokalizacja: STACJA FLOW LIFE ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

prowadzący: Anna Siekierska

Opis:

Ruch i taniec w przestrzeni ciała, emocji, umysłu i duszy

"Nasze ciała potrzebują płynności, ruchu, oddechu, niezablokowanego krążenia płynów po organizmie. Soki trawienne, krew, limfa, wszystkie płyny potrzebują krążyć i nie być zamrożone. Podobnie jak emocje i myśli. Potrzebujemy czuć się bezpiecznie z tym, żę czujemy, zmieniamy się i jesteśmy w ruchu. Żyjesz w ciele, próbuj je traktować jak  przyjaciela/ółkę. Posłuchaj, co chce Ci powiedzieć? "(Taniec układu nerwowego – „to czemu się opieramy, trwa” - Aga Sokołowska).
Zgłębiając świadomość ciała i jego związek z psychiką, jesteś w stanie zrozumieć siebie, swoje samopoczucie, dolegliwości, napięcia, ból, dyskomfort, a co najważniejsze dotrzeć do Żródła i przyczyny tego stanu. Jesteś w stanie usłyszeć to, czego potrzebuje twoje ciało i jaka jest droda do jego lepszego samopoczucia, lekkości, zdrowia. Wsłuchując się w ciało, usłyszysz głos emocji, umysłu i serca.
Zapraszam Cię  do podróży wgłąb siebie poprzez ruch, taniec intuicyjny i tańce w kręgu.
To będzie piękny, delikatny i subtelny czas przy dźwiękach muzyki i.....ciszy.

Informacje o prowadzącym:

Anna Siekierska
Jestem szczęśliwą żoną oraz matką dwójki cudownych dzieci. Jako pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia, cenię styl życia oparty na równowadze 4 sfer: ciała, umysłu, emocji i ducha.
Ciało człowieka jest dla mnie mapą jego życia, co więcej uważam, że wsłuchując się w to, co do nas mówi, zyskujemy najlepszego, nieomylnego przewodnika na drodze do zdrowia, równowagi. 
Od ponad 9 lat jestem w intensywnej pracy nad własnym rozwojem.
Jako uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów zyskałam wiedzę z zakresu wielu holistycznych metod pracy z ciałem.
Jestem absolwentką Pedagogicznych Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Warmiñsko- Mazurskim.
Jako terapeuta czaszkowo - krzyżowy kształciłam się w  Centrum Polarity u dr Grażyny Hanny Walasek w Warszawie i zdobyłam wiedzę z zakresu podstawowych i zaawansowanych technik  TCK, m.in. pływów i pulsacji, traumy i terapii, równoważenia układu nerwowego, zasad pracy terapeutycznej z dziećmi, pracy z kobietą w ciąży, noworodkiem i niemowlęciem.
Jestem również Certyfikowanym Providerem metody TRE® (Trauma Release Exercises)  umożliwiającej uwalnianie z ciała napięć, stresu i traumy. Obecnie w szkoleniu na Providera Zaawansowanego.
Jestem również absolwentką szkoleń i warsztatów z zakresu regresingu i czytania aury, terapii tańcem i ruchem oraz tańców w kręgu.

 

Miejsce: STACJA FLOW LIFE, ul. Ratuszowa 6/3 Olsztyn

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.