#babafest

Flamenco- sztuka ukorzenienia: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 40,00 zł

termin: 15.10.2020 godz. 19:00 - 20:30

lokalizacja: Fitnesska ul.Burskiego 1 Olsztyn

prowadzący: Magdalena Faszcza

Opis:

Flamenco jest językiem artystycznym wyrosłym z długiej tradycji i mieszaniny narodów, współistniejących na południu Hiszpanii.

 Ciało tancerza flamenco porównuje się często do drzewa, którego korzenie mocno trzymają się ziemi a ramiona pną się ku niebu. 
Taniec flamenco ma silny związek ze strukturą śpiewu, jest wyrazem emocji ujętych w ramach określonego compasu(rytmu). 
Ta tradycyjna i silna baza sprawia,że technika flamenco jest znakomitym narzędziem do odnajdowania kierunku, stabilności i uziemienia w "tu i teraz".

 
 

Informacje o prowadzącym:

Magdalena Faszcza- nauczycielka z powołania, organizatorka i animatorka kulturalnego życia Olsztyna

Wszechstronna artystka tańcząca i podśpiewująca od 7 roku życia 

Wykwalifikowana instruktorka tańca, wielka pasjonatka języka i sztuki Andaluzji- uczy dzieci i młodzież języka hiszpańskiego w ramach autorskiego programu "Arte & Español"

Od 20 lat rozwija sztukę taneczną w regionie (poza flamenco także bellydance, taniec irlandzki, latino, burleska).

Stypendystka Marszałka Województwa warmińsko- mazurskiego, finalistka plebiscytu "Kobieta Sukcesu", "Uskrzydlona Roku" Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka.

Stworzone przez Magdalenę Studio Animacji Ruchowej "RYTM" obchodzi w tym roku jubileusz 15 lat istnienia.

Artystka współpracuje z polskimi i hiszpańskojęzycznymi artystami, tworząc i współtworząc spektakle, koncerty, warsztaty i wyjazdy do południowej Hiszpanii. 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.