#babafest

Wyginam śmiało ciało- czyli jak polubić streching : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30zł

termin: 11.10.2020 godz. 15:30 - 16:30

lokalizacja: Fitnesska ul.Burskiego 1 Olsztyn

prowadzący: Izabela Łagun

Opis:

To najprościej mówiąc rozciąganie, ale za tym słowem kryją się niezaprzeczalne korzyści dla naszego organizmu. Rozciągając się zwiększamy swój zakres ruchu, a przy okazji zmniejszamy napięcie mięśniowe, poprawiamy też koordynację ruchów, zwiększamy elastyczność mięśni oraz zapobiegamy uszkodzeniom włókien mięśniowych.

To wszystko nie tylko korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, ale także na ciało, które w wyniku rozciągania zyskuje sprężystość, poprawia się sylwetka, a figura staje się smukła.

 Zajęcia dla każdego aktywnego człowieka jako uzupełnienie codziennej aktywności.

Informacje o prowadzącym:

Iza Łagun

pole dance, stretching, aerial yoga, szarfy kids, vertical kids, yoga wheel, zdrowy kręgosłup oraz trening mięśni dna miednicy

Z wykształcenia pedagog, anglista i technolog żywości; z zamiłowania - gospodarz miejsca, które kocha tak jak ludzi, którzy je odwiedzają. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła kilkanaście lat temu po urodzeniu dzieci; dziś nie wyobraża sobie dnia bez ćwiczeń. Od 2014 roku posiada międzynarodowe uprawnienia Vertical Dance Pole Fitness Instructor Qualification. Od 2016 jest też instruktorem aerial yoga, a od 2017 prowadzi te zajęcia zarówno z dorosłymi jak i dziećmi. W ramach rozwijania swoich kwalifikacji zdobyła też uprawnienia instruktora yoga wheel oraz pilates, a także w zakresie treningu mięśni dna miednicy metodą CoreFit System. Stale rozwija swój warsztat jeżdżąc na szkolenia, aby jak najwięcej wiedzy przekazać potem kursantom.

Jej treningi to dawka pozytywnej energii, wzrost poczucia własnej wartości oraz satysfakcja i radość z kolejnych osiągnięć i przełamanych lęków.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.