#babafest

Pobujaj się- czyli Aerial Yoga: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30zł

termin: 17.10.2020 godz. 15:30 - 16:30

lokalizacja: Fitnesska ul.Burskiego 1 Olsztyn

prowadzący: Izabela Łagun

Opis:

Chińskie powiedzenie mówi: „Masz tyle lat, ile lat ma twój kregosłup”.

Dlatego tak ważne jest, by zadbać o niego jak najlepiej.

Odwracanie ciała do góry nogami powoduje, że grawitacja oddziałuje na nasz kręgosłup i stawy w odwrotnym kierunku niż zazwyczaj. Dzięki temu przestrzenie między kręgami zwiększają się, a nacisk na więzadła, stawy i rdzeń kręgowy zmniejsza się. Hamak podtrzymujący ciało w pozycjach odwróconych  pozwala naszym mięśniom i kręgosłupowi swobodnie rozciągnąć się i rozluźnić, a relaks w delikatnie rozbujanym hamaku to idealny odpoczynek dla całego ciała.

Informacje o prowadzącym:

Iza Łagun
pole dance, stretching, aerial yoga, szarfy kids, vertical kids, yoga wheel, zdrowy kręgosłup oraz trening mięśni dna miednicy
Z wykształcenia pedagog, anglista i technolog żywości; z zamiłowania - gospodarz miejsca, które kocha tak jak ludzi, którzy je odwiedzają. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła kilkanaście lat temu po urodzeniu dzieci; dziś nie wyobraża sobie dnia bez ćwiczeń. Od 2014 roku posiada międzynarodowe uprawnienia Vertical Dance Pole Fitness Instructor Qualification. Od 2016 jest też instruktorem aerial yoga, a od 2017 prowadzi te zajęcia zarówno z dorosłymi jak i dziećmi. W ramach rozwijania swoich kwalifikacji zdobyła też uprawnienia instruktora yoga wheel oraz pilates, a także w zakresie treningu mięśni dna miednicy metodą CoreFit System. Stale rozwija swój warsztat jeżdżąc na szkolenia, aby jak najwięcej wiedzy przekazać potem kursantom.

Jej treningi to dawka pozytywnej energii, wzrost poczucia własnej wartości oraz satysfakcja i radość z kolejnych osiągnięć i przełamanych lęków.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.