#babafest

Siła STORYTELLINGU czyli celuj w prawy górny róg: szczegóły

liczba miejsc: 23

cena: 35 zł

termin: 26.10.2019 godz. 12:00 - 13:30

lokalizacja: UWM, Wydział Humanistyczny, ul. Kurta Obitza1 Olsztyn, 1 piętro

Opis:

Podczas spotkania przekonam Was, że dzięki zastosowaniu storytellingu możemy (i jak to zrobić):
- Zwiększyć swój wpływ w rozmowie.
- Argumentować zachowując autonomię rozmówcy.
- Przekazywać wiedzę, a nie informacje.
- Budować partnerską relację przez zastosowanie story.
- Radzić sobie w trudnych sytuacjach.
- Skutecznie odróżnić się od innych.

Radosław Głowacki

Radosław Głowacki - socjolog, dziennikarz, trener i menedżer. Przez osiem lat pracował, jako samodzielny menedżer w polskim oddziale międzynarodowego aliansu organizacji pozarządowych. W zakres jego obowiązków wchodziło tworzenie lokalnych struktur oraz koordynowanie ich działań. Odpowiadał również za organizowanie ogólnopolskich sympozjów tematycznych, paneli dyskusyjnych, debat oraz wykładów na wybrane zagadnienia. 

Od ponad szesnastu lat prowadzi szkolenia oraz doradztwo z następujących obszarów: wystąpienia publiczne, storytelling, techniki sprzedaży, zarządzanie umiejętnościami menedżerskimi oraz innowacyjne myślenie w biznesie. 

Storytelling to jego konik. Uważa, że dobrze opowiedziana historia działa na słuchacza jak magnes: przyciaga uwagę i popycha do myślenia, działania. Warto włączyć story, które czyni różnicę.

Współpracował m.in. z Orange Polska, T-Mobile, Netia, Metlife, PZU S.A., ERGO Hestia, Warta, Mondelez Polska, Nestle Polska, ROSSMANN, Radio Zet, SIPMA, TAKATA Parts Polska, Pilkington Automotive Poland, Valeo Autosystemy, Mondi Polska, AbbVie, Novartis, MERCK, MSD, Bayer Polska, Pfizer, Roche, Sandoz, EGIS, Polpharma, Chiesi Polska, Medicover, ProContact, PKO BP, Santander Bank, Polskapresse, Wirtualna Polska.

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.